UFO w kształcie spodka śledziło samolot pasażerski lecący w okolicy Seattle

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające obiekt w kształcie klasycznego latającego spodka, który najwyraźniej towarzyszył przelotowi samolotu nad stanem Washington, w okolicy Seattle. Obiekt ma wyraźnie kształt spodka i leci, kryjąc się w chmurach.

 

Specjaliści z dziedziny ufologii odnieśli się do nagrania z zainteresowaniem. Co prawda nie widać ramki okna z samolotu, ale słychać dźwięk charakterystyczny dla lecącego odrzutowca. Wiele osób twierdzi, że film wygląda na autentyczny.

 

Badacze zastanawiają się jaki cel miałby tego typu obiekt, podlatujący tak blisko do samolotu. Wśród proponowanych odpowiedzi pojawiły się sugestie, że UFO testowało, czy nasza technologia jest w stanie ich wykryć. Jeśli tak to nawet jeśli obiektu nie było na radarach został uwieczniony, a więc udało się go wykryć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika toxic

Kurrrrna, Zibi, urwałem

Kurrrrna, Zibi, urwałem zawiasy w laptopie - zobaczyłem te twarze i tak mnie jakoś ze strachu wygło, że urwałem... Ale kątem oka zauważyłem, że 'z twarzy są podobne zupełnie do nikogo'?

Portret użytkownika Io600

Zibi, wyobraź sobie, że

Zibi, wyobraź sobie, że wszędzie są twarze, ale to zupełnie wszędzie, że nie ma ścian, okien, podłogi, sufitu, mebli, dywanu, komputera, lampy, lodówki, samochodu, budynków, dolin, rzek, jezior, kontynentów, planet, słońca, tylko są same twarze. Wszystko jest zbudowane z twarzy. Każda komórka posiada twarz, każda kropla wody również ją posiada. I teraz wyobraź sobie, że jeśli wszystko jest twarzą, to nic nią nie jest. A jeśli nic nie jest twarzą, to co jest tym na co patrzysz? Spubój, może zobaczysz raz w życiu coś więcej, coś oprócz twarzy. Z czasem może zaczniesz widzeć więcej rzeczywistości, aż w końcu do niej powrócisz. Na razie poruszasz się tak, jakby np. najważniejszą rzeczą w samochodzie był bagażnik. Ciągłe otwieranie i zamykanie bagażnika nie sprawi, że samochód pojedzie.

Portret użytkownika TheOgoras

no ładnie pijany pilot UFO

no ładnie pijany pilot UFO ,jak obce cywilizacje wydają takim licencje to nie mo co sie dziwić że jeszcze nie wylądowali żeby sie z nami przywitać podobno była próba w Roswell ale chyba nie udana ,to się nazywa pech lata świetlne podróży, potem szampan wieńczący finał i na koniec fajerwerki a właściwie jeden

Portret użytkownika Io600

No jasne, nagranie z

No jasne, nagranie z samolotu, z pewnością... a jedzie mi tu czołg? Kiepska grafika, chmury renderowane na bierząco... Ale mam pytanie o tych specjalistów, czy to nie sławny profesor, doktor nauk ufologicznych Adam Kowalski i jego asystent, równie slawny, doktor mgr inż. Jan Nowak? Profesor Nowak jako wybitny specjalista od kosmitów ostatnio wyglaszał wykład na sławnym Uniwersytecie Ufologii w Kolonii Węgiersko-Bułgarskiej na Uranie. Na wykład przybyli Klingoni. Klingoński kapitan powiedział nawet, że on nie wierzy w kosmitów. W sumie, trudno mu się dziwić...

Portret użytkownika b@ron

hehe...w to że nagranie

hehe...w to że nagranie pochodzi z samolotu to niestety musimy uwierzyć na słowo Wink a z drugiej strony, mi to wcale nie wygląda  "że UFO testowało, czy nasza technologia jest w stanie ich wykryć"...mi to wyglądało na to, że samolot testował czy UFO jest w stanie go wykryć Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj