Upiorna postać uchwycona w kultowej londyńskiej restauracji Quaglino's

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Londyńska restauracja Quaglino's, znana ze swojej bogatej historii i celebrytów, stała się miejscem tajemniczego zdarzenia. Młoda para, Georgia Renshaw-Smith i Ross Cheeseman, świętując urodziny Georgii, zrobiła kilka selfie, na jednym z nich pojawiła się tajemnicza, widmowa postać w tle. Zdjęcie to wywołało zdumienie i strach, a Ross, początkowo sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych, zwrócił się o opinię do ekspertów. Ci stwierdzili, że to jedno z najbardziej przekonujących zdjęć ducha, jakie kiedykolwiek widzieli.

Quaglino's, odwiedzane przez gwiazdy i członków rodziny królewskiej, ma bogatą historię. Jest miejscem kultowych wydarzeń, takich jak przyjęcie weselne Judy Garland w 1969 roku, a w ostatnich latach gościł księcia Harry'ego. Można zatem spekulować, czy duchy przeszłości wciąż nie krążą po korytarzach tej kultowej restauracji.

Zdjęcie stało się przedmiotem internetowych dyskusji, wywołując debatę na temat istnienia zjawisk nadprzyrodzonych. Tajemnica postaci z Quaglino pozostaje nierozwiązana, ale bez wątpienia wniosła nowy wymiar do debaty o istnieniu duchów. To przypomnienie, że czasami niewyjaśnione może objawiać się w najmniej oczekiwanych miejscach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj