Wielkie przygotowania do "Nowej Cywilizacji UFOnautycznej"

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Niedawno byliśmy świadkami przełomu w badaniach nad fenomenem UFO. Oficer wywiadu wojskowego Luis Elizondo ujawnił, w ramach działań Pentagonu, że armia USA wydawała 22 miliony dolarów by analizować zjawiska NOL-i.

Tyle wynosił roczny budżet amerykańskiego tajnego programu związanego z rozpoznaniem zagrożeń powietrznych, w ramach którego wojskowi zajmowali się poszukiwaniem tzw. "kosmitów". Wraz z dokumentami potwierdzającymi istnienie tajnego programu, wyciekło również nagranie zarejestrowane przez marynarkę wojenną. Słychać na nim rozmowę pilotów Super Horneta, którzy podczas rutynowego lotu nagrali pojazd istot innowymiarowych, lub inteligencję sterującą nieznanym rodzajem "wehikułu".

 

Mamy więc tu najbardziej poważne instytucje, prawdziwych wojskowych i stojącą nad nimi państwową śmietankę, która (pośrednio) potwierdza istnienie na tej planecie UFO-istot lub obcych inteligencji ("Niebiańskich Intelektów"), poruszających się poprzez czasoprzestrzeń na nieznanych do tej pory zasadach. W związku z tym wielu badaczy ma wrażenie, że powolnie wkraczamy w tzw. "miękkie" ujawnienie faktów o ich istnieniu, a kto wie, może nawet tego co tu robią, jaki przyświeca im cel.

Aby oswoić ludzkość z ich całkiem odmienną naturą, ich dziwacznymi pragnieniami, jeszcze dziwniejszymi umysłami, a co najważniejsze, z "niekonwencjonalnym" wyglądem ich ciał, czymkolwiek są, bo mogą być zrobione-skonstruowane w kosmicznych laboratoriach, starają się poprzez tajne stowarzyszenia Vril przekształcić nasz światopogląd, naszą biblijną wiarę.

 

W ostatnich latach media elektroniczne są zalewane obrazami dziwacznie-osobliwie wyglądających trans płciowych humanoidów. Mówi się o nich jako o istotach gender, obojnakach, LGBTQ czy osobach trans. Pomijamy tu w tej chwili kwestię duchową, którą opisaliśmy w tekście pt.: "Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej", a która wyraznie wskazuje na zasiedlanie tego typu "transpłciowych humanoidów" innymi UFOistotami. 

W tym króciutkim tekście chcielibyśmy zwrócić uwagę na powolne przyzwyczajanie opinii publicznej do widoku "UFO-ludzi", to znaczy jednostek homoseksualnych, lub trans-LGBTQ o wyglądzie "kosmitów". Proces ten ma za zadanie oswojenie ludzkości, by ta zaakceptowała całkowitą odmienność przyszłych humanoidalnych, albo nie humanoidalnych hybryd GMO, co ma doprowadzić do otwartości na przyjęcie jednej światowej religii, zlepionej z przekazów uzyskanych od UFO-kontakterów oraz co najważniejsze, do wdrożenia międzynarodowego prawa, uznającego Obcych (hybrydy) za pełnoprawnych członków społeczeństwa, spychając tym samym ludzi normalnych, jeszcze czystych genetycznie, na drugi plan. Jeżeli okultystyczny zamysł filantropów się powiedzie, to prawa tzw. zwykłych ziemian zostaną mocno ograniczone. 

Nie będzie można oficjalnie zauważać różnić w wyglądzie, opisywać ich, albo wskazywać na całkiem nieludzkie zachowania tych istot, bo może to być odebrane jako rasizm, homofobia, czy mowa nienawiści względem nieludzi ! Proszę się zastanowić, jak będzie się zachowywać istota połączona/zlepiona z kilku zwierząt w formę humanoidalną ? Oczywiście nie będzie człowiekiem i nie będzie się z tego powodu identyfikować z nami, tworząc jakieś UFO-GMO-getta (Agendy 2030) ! Lub co gorsza, część może chcieć się żywić ludzkim mięsem i ludzką krwią, co nie powinno nas dziwić, już od wieków elity struktur zła popijają ludzką krew i spożywają ludzkie mięso, wierząc że zdobywają w ten sposób moc zjadanej osoby.

Proces asymilacji ludzkości do UFO-cywilizacji jest prowadzony małymi kroczkami. Co jakiś czas, albo każdego dnia, w telewizjach pokazuje się "UFO-ludzi",  na razie jako ciekawostkę, ale zapewne już niedługo coraz częściej, tak by stały się takie obrazy "normalnością"-codziennością. W wielu "nowoczesnych" państwach wprowadzają urzędowe prawo nakazujące asymilację "wartości" LGBTQ ! To samo stanie się, gdy nadejdzie czas UFO-humanoidów z probówki. Przykładem tego typu działalności może tu być specjalny program telewizji BBC. Pisze o tym ostatnio Alex Jones, ufonautyczna audycja została nadana 9 pazdziernika 2018, promuje się w niej irakijsko-islamskiego geja, który wygłasza teorię na temat powiąznia jego ufonautycznej tożsamości płciowej z mechaniką kwantową ! 

Ciężko znaleźć lepszy przykład na zainstalowaną wewnątrz "ludzkiego ciała" istotę z innego wymiaru. Biblia podaje kilka przykładów ludzi, którzy byli opętani, lub działali pod wpływem mocy demonicznych. Z tego możemy rozpoznać pewne symptomy wpływu demonicznego jak również możemy zobaczyć, w jaki sposób demon doprowadza do opętania kogoś słabego, kogoś odrzucającego cywilizację chrześcijańską. W niektórych wersetach opętanie przez demony powoduje choroby fizyczne, takie jak stanie się człowiekiem niemym, zachorowanie na epilepsję, ślepota, itp. W innych wypadkach opętanie prowadzi do czynienia zła, Judasz jest tu doskonałym przykładem. 

W Dziejach Apostolskich 16:16-18 duch daje niewolnicy zdolność, by wiedziała pewne rzeczy, których nie mogłaby sama z siebie się dowiedzieć, podobne rzeczy propaguje ruch New Age. W przypadku człowieka opętanego przez wielką ilość demonów, miał on ponadnaturalną siłę, chodził nagi, i żył w kamieniołomach. Proszę zwrócić uwagę: "chodził nagi" ! W przypadku parad LGBTQ mamy w ludzkich ciałach podobne, albo wręcz te same istoty, większość paradujących jest prawie naga, albo naga ! Natomiast jeśli chodzi o chrześcijan to większość teologów wierzy, że chrześcijanin nie może być opętany, ponieważ mieszka w nim Duch Święty (2 List św. Pawła do Koryntian 1:22; 5:5; 1 List św. Pawła do Koryntian 6:19). Jeśli idziemy za Bogiem w całym naszym życiu, wkładamy na siebie Jego zbroję, i polegamy na Jego sile (a nie na naszej sile, List św. Pawła do Efezjan 6:10-18), nie musimy się bać niczego złego ze strony złych mocy, ponieważ Bóg jest Panem wszystkiego.

Świat i Polska coraz bliżej objawienia się poteżnej gwiazdy z innego wymiaru !

https://www.youtube.com/watch?v=Vb1lBd0qujA

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ewaaa

Fakt ludzie popierajacy rozne

Fakt ludzie popierajacy rozne ugrupowania typu lgbtq sa czesto zagubieni, bardzo zagubieni.
Dlatego odbieramy ich jako dziwnych, podobnie jak chorych psychicznie. (Niby wszystko jest okej ale wiemy intuicyjnie ze cos jest z kims nie tak)
Cala ich idea przyjmuje groteskowy wydzwiek i tez sami go nakrecaja.
Sposob rozumowania w tym artykule jest poprawny i jednym z wielu mozliwych.
Wole jednak uznac to jako symbol zagubienia ludzi w dzisiejszym swiecie, niz symbol przygotowywania gruntu pod ufo i istoty pozaziemskie Biggrin

Portret użytkownika mordulec

,,Z tego możemy rozpoznać

,,Z tego możemy rozpoznać pewne symptomy wpływu demonicznego jak również możemy zobaczyć, w jaki sposób demon doprowadza do opętania kogoś słabego, kogoś odrzucającego cywilizację chrześcijańską. W niektórych wersetach opętanie przez demony powoduje choroby fizyczne, takie jak stanie się człowiekiem niemym, zachorowanie na epilepsję, ślepota, itp. W innych wypadkach opętanie prowadzi do czynienia zła, Judasz jest tu doskonałym przykładem. "

Japier***... Na świecie jest kilka tysięcy religii i każda z nich uważa się za jedyną słuszną. Normalnemu i dobremu człowiekowi nie jest potrzebna żadna popieprzona religia, która robi z niego ciemniaka i niewolnika, poniża oraz okrada. A co do opętań to uważam, że dotyczą one jedynie katolików i chrześcijan, bo to oni są stale programowani o piekłach, diabłach, kotłach, męcę czy cierpieniu, nie wspomnę o kulcie śmierci, który wyznają i kanibaliźmie. Ja odrzuciłem chrześcijaństwo i jakoś nie czuję się opętany, mało tego, poczułem że opuściłem więzienie Smile I tak zostałem poganinem, polecam Smile

 

Portret użytkownika Kmieciu

Herr Szkop, czy jak tam, a

Herr Szkop, czy jak tam, a wam co do do jak najbardziej istniejącego Mieszka I i wpierd*lu spuszczonego Bandytom Maryi pod Grunwaldem? Czepta sie lepij swojej Makreli i stada czarnych małp wypuszczonych na Europę, albo poczytajta dalij jakie s-f o UFOkach (Starne Warsy czy tam co) czy mity afrykańsko-azjatyckie o mesyjaszach z dziewicy narodzonych (oj, mnogo ich było - najmniej orginalna bajka w historii!), i nie mieszajta już postaci z fikcji literackiej z prawdziwą historią, fersztejen?

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Filmem powiązanym z tym

Filmem powiązanym z tym tekstem jest ten:

Polskojęzyczne elity buduja UFOsystem odsysu energii - Karoń

https://www.youtube.com/watch?v=f_IFjsLlFdo

Gdyby dobrze przeanalizować budowę cywilizacji zachodnich ośrodków Vril, inaczej, albo dla niepoznaki nazywanych "Lożami", lub "Tajnymi Stowarzyszeniami", to odsys energii jest bardzo realnym zjawiskiem ! Oni zmieniają naszą cywilizację, robią to mistrzowsko, mało kto się spostrzega, a ci co się połapali są zazwyczaj uznawani za "fantastów", albo "dziwaków". Na szczęście jest pan Karoń, i inni chrześcijanie, którzy coś z tego rozumieją. Jesteśmy świadkami przekształcania naszej cywilizacji w coś "nowego", ale to wcale nie jest nowe, pierwszy był Hitler, teraz pałęczkę przejęli inni z nowych-starych organizacji Vril !

Ci z państwa, którzy jak ufolog Joe Jordan uznają Jezusa za swojego Zbawiciela, powinni znać cenne zapisy Biblii, odnośnie krwi wykupu. Jeżeli przyjmiemy terminologię słynnego polskiego badacza fenomenu ufonautów, iż są oni okupantami, tak jak to bywa na wojnie ("sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni." !), to poniższy cytat nabiera wielkiego znaczenia ! "Wiecie bowiem, że z waszego, odziedziczonego po przodkach, złego postępowania zostaliście wykupieni nie czymś przemijającym, srebrem lub złotem, ale drogocenną krwią Chrystusa, jako baranka niepokalanego i bez zmazy." 1 List św. Piotra 1:18

"Bo życie ciała jest we krwi, a Ja dopuściłem ją dla was [tylko] na ołtarzu, aby dokonywała przebłagania za wasze życie, ponieważ krew jest przebłaganiem za życie. Dlatego dałem nakaz Izraelitom: Nikt z was nie będzie spożywał krwi. Także i przybysz, który się osiedlił wśród was nie będzie spożywał krwi.  Jeżeli kto z Izraelitów albo z przybyszów, którzy się osiedlili między wami, upoluje zwierzynę jadalną, zwierzę lub ptaka, wypuści jego krew i przykryje ją ziemią.  Bo życie wszelkiego ciała jest we krwi jego - dlatego dałem nakaz synom Izraela: nie będziecie spożywać krwi żadnego ciała, bo życie wszelkiego ciała jest w jego krwi. Ktokolwiek by ją spożywał, zostanie wyłączony." Księga Kapłańska 17:11

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj