Zmiennokształtne UFO zostało nagrane z pokładu odrzutowca!

Kategorie: 

Źródło: Kerry John

Obserwacje obiektów UFO prowadzone podczas lotów samolotem, nie są już niczym zaskakującym. Tego typu zgłoszenia pojawiają się masowo w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Okazało się, że kolejne tego typu zdarzenie miało miejsce podczas przelotu nad Turcją i nie da się ukryć że jest ono dość interesujące.

Świadek zdarzenia, niejaki Kerry John podróżował wraz ze swoją żoną. Podczas lotu kierującego się z Australii do Aten, jego uwagę zwróciła niezwykła formacja atmosferyczna która była wyraźnie widoczna a na dodatek przemieszczała się ponad poziomem chmur. Mężczyzna zdołał wykonać kilka fotografii tego niezwykłego obiektu a nawet wykonał krótki film.

Obiekt przemieszczał się równolegle do odrzutowca w którym podróżowało małżeństwo. Nagranie wyraźnie uwiecznia moment gdy ta zdawałoby się naturalna formacja przemieszcza się a potem rozpływa w powietrzu. Nie mamy oczywiście pewności czy był to obiekt pochodzący z innej kosmosu czy może raczej coś bardziej przyziemnego, jak na przykład rakieta lub jakieś nieznane nam zjawisko naturalne. Jedno jest jednak pewne, na tą chwilę możemy z czystym sumieniem uznać to za Niezidentyfikowany Obiekt Latający.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

I to jest najlepsze w naszym

I to jest najlepsze w naszym wspaniałym narodzie. Nie wie co to, to zachować się jak typowy Janusz. Wysmiać, opluć obsrać, byle czymś się wykazać. Drugi samolot, rakieta, tankowiec morski? A może fekalia astronauty?

kolo21

Portret użytkownika hansje

Boszsz.. Czy to

Boszsz.. Czy to "zmianynaziemi"i dwóch tam ograniczonych umysłowo pismaków "scarlet" i "tallin", którzy seryjnie tam produkują podobny humbug ?...

Przecież to leci normalny jet - tankowiec i rozpyla, choć w tym wypadku NIE JEST to, jak zazwyczaj - Aluminium. Ludziki to sfilmowały i ludzka, normalna (debilna) samiczka pyta imbecylnie "What is that ? What is that ??..", bo w życiu nie podnosiła głowy na niebo, a oprócz mody, zakupów, dzieci i telewizyjnej ogłupialni - niczego w życiu nie widziała jeszcze.. A w szkole nie miała czegoś takiego, jak chemia, biologia i fizyka Smile .. Wswtyd i poruta, tekie kretynizmy publikować, szanowny portalu (to chyba klon "zmianynaziemi" ??..)...

Strony

Skomentuj