Zwłoki przypominające obcych odkryto w Chile

Kategorie: 

Foto: Ovallino

Dwa ciała obcych istot odnaleziono w miejscowości El Palqui w chilijskiej prowincji Limari. Odkrycia niezwykłych zmumufikowanych istot dokonali robotnicy rolni.

<--break->

 

Pracownicy miejscowej winiarni, znaleźli niezwykłe zwłoki w beli siana składowanej w jednej piwnic. Początkowo sądzili oni, że to ciała nietoperzy, ale szybko zrozumieli, że głowy tych stworzeń są zbyt duże.

 

Wśród mieszkańców El Palqui i okolic wieść o znalezisko rozeszła się bardzo szybo, a ponieważ nie wiadomo, co to jest od razu pojawiły się dywagacje, że prawdopodobnie to zwłoki chupacabry, mitycznego stworzenia wysysającego krew z kóz.

 

Jednak właściciele posesji, na której znaleziono nietypowe zwłoki mają wątpliwości co do takiego ludowego wyjaśnienia tego nietypowego odkrycia. Stwierdzają oni tylko, że mają wątpliwości i nie umieją powiedzieć co to było.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajemnic jest co niemiara,

Tajemnic jest co niemiara, ale największe tajemnice znają święci, oto urywek z opowiadań świętego chłopca Rosji:
[...]Dwaj młodzi brodaci naukowcy okazali dokumenty i poprosili o zgodę na rozmowę ze Sławikiem. Przestałam już się dziwić gościom mego syna, ludzie przychodzili do niego po pomoc z różnymi problemami, ale ci uczeni wywołali i u Sławika zainteresowanie. W stolicy dowiedzieli się oni o cudownym chłopczyku, który opowiada o budowie ziemi i kosmosu, przepowiada przyszłość i specjalnie wyruszyli w delegację na Ural, aby się z nim spotkać. Sławik długo opowiadał im o wszechświecie, o ziemi, o Bogu. „Ale przecież to prawda – powiedzieli naukowcy – ludzie dlatego żyją na Ziemi, ponieważ Bóg potrzebuje ich energii, czy ludzie oddają ją Bogu”? Sławik się roześmiał, a później poważnie powiedział: „Bogu żadna energia nie jest potrzebna. On daje wszystko: i ludziom i zwierzętom i światu, i energię również”. Opowiadał potem im o kształcie Ziemi, jej budowie, pustkach wewnątrz Ziemi. Zapytali, czy można przedstawić budowę Ziemi w postaci wzorów. Sławik odpowiedział, że można, ale oni i tak nie zrozumieją. Powiedzieli, żeby im je podał, a oni spróbują. Sławik podyktował im długie matematyczne wzory, których oni rzeczywiście nie znali. Długo jeszcze opowiadał im Sławik, a oni ze zdziwieniem słuchali i zapisywali."
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/nowa-rosja-anielska.html

I chcę bardzo prosić prostych ludzi: „nie bierzcie chipów, nie stawajcie się trupami”. Po przyjęciu chipa każdy człowiek – jak mówił Sławik – będzie jak kukiełka. Wyobrażacie sobie: z człowieka Bożego – kukiełka, zabawka dla diabła. Od kukiełki tej, – mówił,- będzie odchodzić bardzo wiele nici i wszystkie te nici będą w rękach diabła. Za jaką nitkę diabeł pociągnie – to kukiełka będzie robić to, co on chce.
Nie bierzcie paszportu światowego, ponieważ chłopczyk – prorok powiedział: „Wszyscy ci, którzy przyjmą ten mikro schemat, gdy pociągną ich za nitkę, pójdą brać pieczęć”. Nie rozumiem, dlaczego takie mnóstwo ludzi idzie w stronę mroku...
Dzieci się zabija, dzieci już się gwałci, demony gwałcą. Wiecie, że to nie bajki, to ludzie przychodzą z różnych regionów kraju i mówią jedno i to samo.[...]
(Chyba chodzi że już sukkubów lub inkubów tyle na świecie... - dopisek mój, lub w pojazdach ufo dzieją się straszne rzeczy z dziećmi !)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFi+

tu nic nie widać tak naprawdę

tu nic nie widać tak naprawdę : /
abo jakieś normalne zwierzaki typu psowate z podmienionymi łbami, abo jakieś małpiate na piewszy rzut oka.
po takich detalach nie można niczego konkretnie stwierdzić - zdjęcie robione chyba długopisem abo zapalniczką Biggrin
 
tylne łapy wyglądają podobnie jak u psa beagle - nawet te psy tak śpią na placka - bardzo podobnie to wygląda...

Portret użytkownika zibi1973

To nie gra,tak pozostają

To nie gra,tak pozostają ślady kogoś co nie pochodzi z stąd,lub przedpotopowych,starych posągach są widoczne twarze,przeważnie to para kobieta i mężczyzna ,ale gdy się przypatrzymy wychodzi jedna twarz, a tak poza tym to długa historia ,pokaże ci moją wątrobę,przy obracaniu widać nowe twarze,gdybyś chciał zrozumieć byś musiał poprosić tutejszych fachowców od filmików,                                                                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90aad8b713491ac3.html                                                                                                                               

Strony

Skomentuj