Zwłoki przypominające obcych odkryto w Chile

Kategorie: 

Foto: Ovallino

Dwa ciała obcych istot odnaleziono w miejscowości El Palqui w chilijskiej prowincji Limari. Odkrycia niezwykłych zmumufikowanych istot dokonali robotnicy rolni.

<--break->

 

Pracownicy miejscowej winiarni, znaleźli niezwykłe zwłoki w beli siana składowanej w jednej piwnic. Początkowo sądzili oni, że to ciała nietoperzy, ale szybko zrozumieli, że głowy tych stworzeń są zbyt duże.

 

Wśród mieszkańców El Palqui i okolic wieść o znalezisko rozeszła się bardzo szybo, a ponieważ nie wiadomo, co to jest od razu pojawiły się dywagacje, że prawdopodobnie to zwłoki chupacabry, mitycznego stworzenia wysysającego krew z kóz.

 

Jednak właściciele posesji, na której znaleziono nietypowe zwłoki mają wątpliwości co do takiego ludowego wyjaśnienia tego nietypowego odkrycia. Stwierdzają oni tylko, że mają wątpliwości i nie umieją powiedzieć co to było.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tajemnic jest co niemiara,

Tajemnic jest co niemiara, ale największe tajemnice znają święci, oto urywek z opowiadań świętego chłopca Rosji:
[...]Dwaj młodzi brodaci naukowcy okazali dokumenty i poprosili o zgodę na rozmowę ze Sławikiem. Przestałam już się dziwić gościom mego syna, ludzie przychodzili do niego po pomoc z różnymi problemami, ale ci uczeni wywołali i u Sławika zainteresowanie. W stolicy dowiedzieli się oni o cudownym chłopczyku, który opowiada o budowie ziemi i kosmosu, przepowiada przyszłość i specjalnie wyruszyli w delegację na Ural, aby się z nim spotkać. Sławik długo opowiadał im o wszechświecie, o ziemi, o Bogu. „Ale przecież to prawda – powiedzieli naukowcy – ludzie dlatego żyją na Ziemi, ponieważ Bóg potrzebuje ich energii, czy ludzie oddają ją Bogu”? Sławik się roześmiał, a później poważnie powiedział: „Bogu żadna energia nie jest potrzebna. On daje wszystko: i ludziom i zwierzętom i światu, i energię również”. Opowiadał potem im o kształcie Ziemi, jej budowie, pustkach wewnątrz Ziemi. Zapytali, czy można przedstawić budowę Ziemi w postaci wzorów. Sławik odpowiedział, że można, ale oni i tak nie zrozumieją. Powiedzieli, żeby im je podał, a oni spróbują. Sławik podyktował im długie matematyczne wzory, których oni rzeczywiście nie znali. Długo jeszcze opowiadał im Sławik, a oni ze zdziwieniem słuchali i zapisywali."
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/nowa-rosja-anielska.html

I chcę bardzo prosić prostych ludzi: „nie bierzcie chipów, nie stawajcie się trupami”. Po przyjęciu chipa każdy człowiek – jak mówił Sławik – będzie jak kukiełka. Wyobrażacie sobie: z człowieka Bożego – kukiełka, zabawka dla diabła. Od kukiełki tej, – mówił,- będzie odchodzić bardzo wiele nici i wszystkie te nici będą w rękach diabła. Za jaką nitkę diabeł pociągnie – to kukiełka będzie robić to, co on chce.
Nie bierzcie paszportu światowego, ponieważ chłopczyk – prorok powiedział: „Wszyscy ci, którzy przyjmą ten mikro schemat, gdy pociągną ich za nitkę, pójdą brać pieczęć”. Nie rozumiem, dlaczego takie mnóstwo ludzi idzie w stronę mroku...
Dzieci się zabija, dzieci już się gwałci, demony gwałcą. Wiecie, że to nie bajki, to ludzie przychodzą z różnych regionów kraju i mówią jedno i to samo.[...]
(Chyba chodzi że już sukkubów lub inkubów tyle na świecie... - dopisek mój, lub w pojazdach ufo dzieją się straszne rzeczy z dziećmi !)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFi+

tu nic nie widać tak naprawdę

tu nic nie widać tak naprawdę : /
abo jakieś normalne zwierzaki typu psowate z podmienionymi łbami, abo jakieś małpiate na piewszy rzut oka.
po takich detalach nie można niczego konkretnie stwierdzić - zdjęcie robione chyba długopisem abo zapalniczką Biggrin
 
tylne łapy wyglądają podobnie jak u psa beagle - nawet te psy tak śpią na placka - bardzo podobnie to wygląda...

Portret użytkownika zibi1973

To nie gra,tak pozostają

To nie gra,tak pozostają ślady kogoś co nie pochodzi z stąd,lub przedpotopowych,starych posągach są widoczne twarze,przeważnie to para kobieta i mężczyzna ,ale gdy się przypatrzymy wychodzi jedna twarz, a tak poza tym to długa historia ,pokaże ci moją wątrobę,przy obracaniu widać nowe twarze,gdybyś chciał zrozumieć byś musiał poprosić tutejszych fachowców od filmików,                                                                                                                                                                                                          http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90aad8b713491ac3.html                                                                                                                               

Portret użytkownika Znachór

Owszem gra... grafomania, a

Owszem gra... grafomania, a precyzyjniej twarzomania Wink Zdaje się że jak na razie nie wymaga to hospitalizacji... ale bacznie obserwował bym bieg wydarzeń,
sądze że z czasem będzie się to intensyfikować, w zależności czy kolega zibi nie zmieni diety na mniej toksyczną.
Wg mnie to musi z jedzenia takie artefakty na siatkówce się mu jawią...
Stawiam na duże ilości glutenu w pożywieniu, dużo tłuszczów trans, do tego fluoryzowana woda, może jakiś napój orzeźwiający z liścmi koki pity namiętnie...  Poważnie temat traktuję, i jeśli Zibi chce wyjaśnić zagadnę tych optycznych artefaktów, to niech napisze czym się żywi, to może wyeliminujemy czynnik psi z jego diety...

Portret użytkownika zibi1973

Rzeczywiście jakiś czynnik

Rzeczywiście jakiś czynnik psiej karmy jest przy obrocie,taka w sklepach jest żywność,wiadomo człowiek lubi sobie pojeść a to mięso tłuste,np goloneczka z cebulką podsmażaną,te masła podobne,chleb pompowany aby tylko duży był i sprzedać,a tak poza tym to z moją siatkówką jest wszystko ok,nie jest idealna,jestem tylko człowiekiem-tak mi się zdaje

Portret użytkownika Znachór

Pomału jawi się obraz

Pomału jawi się obraz sytuacji, myślę że już sporo wiemy o pacjencie i można pokusić się o małą diagnozę.
Oszczędzę jednak na forum anatomicznych szczegółów... dużo mi dało prześwietlenie które udiostępniłeś (mniemam Twoje?)
Wg mnie najwyższa pora zająć się sobą, bo półmetek życia dawno za Tobą, jeśli chcesz doczekać wnuków trzeba zacząć szybko działać.  Widzenie twarzy tam gdzie ich nie ma to symptom który niczym kontrolka w samochodzie, informująca że została tylko rezerwowa ilość paliwa, daje wskazówkę że jedziesz na rezerwie.
Masz jeszcze czas na działanie, ale jak w baku zostaną tylko opary to wówczas trzeba będzie wykonywać tylko dobre manewry żeby dojechać do stacji... Na tym etapie jest lepiej zacząć działać, bo jest margines na błędy.
WIem że to trochę enigmatycznie zabrzmiało, ale Ty będziesz wiedział co miałem na myśli...
...niebawem napiszę więcej w temacie.
 

Portret użytkownika zibi1973

Dzięki za porady nie ode mnie

Dzięki za porady nie ode mnie minus,interesuje mnie każda porada,nie wróżę sobie długiego życia,wiem że jest margines na błędy,a one tak kleją się do mnie,taka u mnie niepoprawność od dziecka,nic mi nie zostaje jak dodać plus za dobre chęci i diagnozy,będę się obserwował 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli nie wiadomo o co

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi... o energię ? 

Należy zadać pytanie co się dzieje z naszą energią życiową ?! Kto ją nam odbiera ?! Oficjalnie Stwórca dał nam 120 lat życia ! Pomijając tych, których się zmusza do nałogów typu narkomani, alkocholicy i inne, to należy wykryć kto z nas wysysa energię za pomocą maszynerii orgonicznej ? Dlaczego nie możemy oficjalnie żyć tyle ile nam przyznał Stwórca ?! Kto nam zabiera życie ?! W poprzednich wpisach dałem przykłady, że oni mogą zabierać umysły oraz myśli, a prawdopodobnie życie albo energię życiową też !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html

Prawdziwi chrześcijanie wierzą, że każdy nałóg bierze się z demona/ów. To nie jest tak jak to przedstawia psychologia. To że ktoś zabiera się za alkochol albo narkotyki to ingerencja w umysł ofiary przez demona/y ! Można to doskonale wytłumaczyć językiem parapsychologii oraz Chrześcijaństwa, Islamu, Hinduizmy i wielu innych... Energia takiej ofiary musi być pobrana, potem ofiara wygląda jak wrak człowieka ! To jak się społeczeństwa zachowują i jakie idee propaguje się do ludności to bardzo ważna i skomplikowana sprawa ! Dzisiejsi specjaliści od manipulacji i psychomanipulacji mają plany i je propagują na różne sposoby.
 
"Jednym z najbardziej fascynujących aspektów moich licznych rozmów z Maarit, były dyskusje dotyczące genetycznej manipulacji mitochondrialnego DNA uprowadzonych. Mitochondrialne DNA jest to DNA wewnątrz mitochondriów, wytwarzających energię organelli w każdej komórce. Mitochondria rozumiane są jako główny składnik produkcji energii u wszystkich istot ludzkich; mitochondria biorą udział w fosforylacji oksydacyjnej i łańcuchu transportu elektronów. Oto cytat z opracowania naukowego w tej sprawie:
 
"...Organella te mają różną wielkość, przeważnie od 2 do 8 μm, mogą też szybko zmieniać swój kształt i rozmiary. Są one miejscem, w którym w wyniku procesu oddychania komórkowego powstaje większość adenozynotrifosforanu (ATP) komórki, będącego jej źródłem energii..."
 
Zródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitochondrium

"Maarit i ja, spekulowałyśmy, że Drakonidzi mają żywotny interes w mitochondriach i jego DNA i może nawet pomogli wprowadzić te organella do ludzkiego systemu, aby przejąć władzę nad naszym systemem produkcji energii. Nasze organizmy mogą produkować subtelne energie dla tych pasożytniczych kosmitów, którzy wprowadzają w nas różne implanty, do być może transportowania lub przekształcania tych subtelnych energii na ich własny użytek."

 
O wysysie energi życiowej przez UFO, opowiada również film z konferencji słynnej ufolog Karli Turner, pod tym adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=AnjAX1Fw4EU

Więcej w temacie UFO znajdziecie państwo tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znachór

Sami sobie odbieramy energię,

Sami sobie odbieramy energię, robiąc zakupy w pierdonce, kupując żywność z glutenem i glutaminianem, ubogą w wartości od.żywcze...
Wszystko przez wygodę (lenistwo), brak świadomości i odpowiedzialności za własne zycie. Cedujemy wszystko na innych, zwłaszcza kwestię naszego zdrowia. POzwalamy żeby to lekarz decydował o naszym ciele, a przecież lekarz to utrzymaniec systemu, dostał szereg "książkóf" z których to ma czerpać wiedzę o otaczającym go świecie... efekty można pooglądać na pierwszym z brzegu cmentarzu... coraz więcej młodych, których organizmy nie dały rady na chemicyzację i powszechną pasteryzację wszystkiego czym próbujemy się odżywiać.
 
 

Portret użytkownika Q...

  Sama prawda. Nic dodać nic

  Sama prawda. Nic dodać nic ująć.  Może tylko to, że na taką pustkę poznawczą, nie pozwalającą rozumieć znaczenia diety w naszym życiu ma znaczący wpływ pustka duchowa wielu ludzi czyli odrzucenie wiary i pewnych starych, dobrych praktyk z nią związanych w ramach religii, jak np. Post który ma przecież pochodzenie jeszcze z czasów przedchrześcijańskich. 
Prowadzony właściwie jest elementem pozwalającym na regenerację organizmu w stopniu jaki współczesną Big Pharmę może przyprawić o apopleksję z powodu utraty dochodów gdyby się upowszechnił  vide "dr. Ewa Dąbrowska - wykład cz.1 i cz.2".
No ale żyjemy w epoce ciemności więc zmącenie ludzkich umysłów i ograniczenie percepcji jest oczywiste a nawet celowe i realizowane planowo.

Portret użytkownika Q...

Niezłe, jak po LSD.  Przy

Niezłe, jak po LSD.  Przy okazji, twój poprzedni awatar był ciekawszy, bardziej tajemniczy. Różnica jest taka jak pomiędzy pierwszymi odcinkami "Gwiezdnych Wojen" a następnymi które popełniono. Słowem... ta V-gęba jest koszmarna i kojarzy mi się ze sterowaną opozycją.

Skomentuj