Rodzaj ludzki powstał po to, aby wydobywać złoto

Kategorie: 

Annunaki

Jak wiadomo jedna z najbardziej znany teorii na temat paleokontaktów z UFO zakłada, że pozaziemska cywilizacja stworzyła gatunek homo sapiens, jako rodzaj pracownika do ich potrzeb. Tym pierwotnym zajęciem ludzi miało być wydobywanie złota. Wiele ze znalezisk i podań historycznych wskazuje na to, że człowiek nie jest produktem ewolucji. Darwiniści z pewnością zawyją teraz ze zgorszenia, ale tak to właśnie mogło wyglądać. Wszystko zaczęło się około pół miliona lat temu. Starożytne istoty zwane długo "bogami" pojawiły się wtedy na Ziemi i zaczęły korzystać z jej dóbr.

 

W mitologii sumeryjskiej zachowała się nawet nazwa dla tych istot, Annunaki. To, co robili na Ziemi to nie był dla nich raczej eksperyment, ale jakaś konieczność. Z tekstów sumeryjskich wynika, że na początku na Ziemię przybyli tylko trzej "bogowie" Enlil,Ninlil i Enki. Raczej oczywiste było, zatem, że jeśli celem miało być pozyskiwanie złota to potrzebne były ręce do pracy. Najpierw jednak pojawiły się istoty zwane Igigi. Niektóre źródła podają, że to określenie tożsame z Annunaki, ale to nie do końca prawda. Byli to tak zwani Wielcy Książęta, "młodsi bogowie", istoty prawdopodobnie stanowiące jakiś rodzaj hybrydy ludzkiej i obcej. Ustalenie takiej hierarchii miało pomagać w sprawnym wydobyciu złota a procederem tym mieli się zając ludzie.

[ibimage==16261==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie wiadomo, po co właściwie Annunaki potrzebowali złota. Istnieją na ten temat rozmaite hipotezy zakładające na przykład, że złoto było konieczne dla ocalenia ich planety domowej. Padają sugestie, że złoto mogło być stosowane, jako część osłon. Niestety przyczyn nie odgadniemy tak łatwo. Biorąc jednak pod uwagę, że metal ten nadal jest jednym z najbardziej poszukiwanych na naszej planecie daje do myślenia. Tak samo jak nie wiemy, po co Annunaki kopali złoto nie wiemy też, dlaczego tego zaprzestali. Jest to tym bardziej zagadkowe, że przecież złoto jeszcze występuje na naszej planecie. Nie wiemy czy Annunaki opuścili nas na dobre, bo przecież mogą kiedyś powrócić.

 

Zagadką pozostaje też to, co działo się z ludzkością przez te pół miliona lat. Zapisy historyczne sięgają najwyżej 6000 lat wstecz, a co było poprzednio? Zdumiewa to, że większość tak zwanych autorytetów archeologicznych zadowala się półprawdami obawiając się dotknięcia tematu, który mógłby wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o ludzkości.

[ibimage==16260==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wiele wskazuje na to, że przed naszą cywilizacją istniały na Ziemi inne, może nawet bardziej od naszej rozwinięte kultury. Do dzisiaj można znaleźć wiele śladów po ich bytności. Pojawiają się też sugestie, że cywilizacje te były z w przeszłości z premedytacją niszczone przez "bogów". Śladem takiego zdarzenia mógł być mityczny potop. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na zresetowanie ziemskiej populacji. Być może opowieść o Arce Noego, na pokład, której zabrano rzekomo po parze z gatunków ziemskich zwierząt to w istocie alegoryczna opowieść o pojeździe gdzie przechowywano materiał genetyczny, który miałby potem pomóc odtworzyć zniszczone potopem gatunki?

 

Braki w ciągłości historycznej naszego gatunku powodują, że traktujemy zamierzchłą przeszłość, jako coś, co odeszło w niebyt i nie wpływa na nasz los. Może być jednak zupełnie inaczej a człowiek pozbawiony dziejów swego rodu pozostaje w niewiedzy i ignorancji pielęgnowanej z jakiegoś powodu przez kapłanów nowoczesnej nauki.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

"szaraki mają absolutną moc

"szaraki mają absolutną moc telepatyczną"
"złoto może być całkowitym izolatorem" (!)
"czy biblię napisali szaracy"?
no to juz wiem dlaczego cie odizolowano całkowicie od złota i naprowadzono na... biblijny opis arki Noego - te pismo to czyste złoto, czyż nie?
jak czegoś nie wiesz to pamiętaj mowa jest srebrem a milczenie złotem...
bo w niektorych, zbliżonych do twojego przypadkach, lepiej nic nie mówić i być podejrzewanym o idiotyzm niz się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości... Smile

Portret użytkownika pasjonat

Drogi Jagodzianie, jako

Drogi Jagodzianie, jako naczelny grafoman tego portalu wstydzilbys sie pouczac innych co i kiedy maja pisac. Nie mierz kazdego swoja miara. A o moim przypadku raz juz pisalem - wiesz duze GIE. Wylacz czasem komputer, odpusc sobie koment pod jakims artykulem swiat sie nie zawali - to nie LOST ze trzeba wciskac przycisk, strzel czasem z jaj jak kazdy normalny facet, zobaczysz ze wszelkie spiny wynikajace z roznic swiatopogladu ustapia. Moze ta jodyne odstaw.  Nie umiesz dyskutowac to nie probuj tego robic.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Lucifer

Witaj Baca Szaraki na

Witaj Baca
Szaraki na usługach jaszczurów Okupujących od dawna Ziemię są autorami wszelkiej maści "objawień religijnych" w każdej chwili mogą z każdym człowiekiem na Ziemi porozumieć się telepatycznie. Obecnie nie ma co liczyć na dobrych kosmitów...
Pasjonat raczej miał na myśli związki złota a nie czyste złoto które zawsze będzie przewodnikiem.
 
PS Czy będziesz publikował artykuł o obcych? Bardzo jestem zainteresowany jakie jest Twoje zdanie na ten temat.
 
 

Portret użytkownika pako1205

"konia z rzedem temu,

"konia z rzedem temu, ktory odkryje jego cechy unikalne we wszechswiecie, a te na pewno istnieja bo złoto produkuja tylko i wylacznie ekspolozje gwiazd."    Kolizje kolego,nie wybuchy,każdy pierwiastek cięższy od Fe powstał od kolizji ciał wielkości gwiazd,kolizji galaktyk.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Zwiastunie! Bardzo

Zwiastunie! Bardzo interesującego linka tu wrzuciłeś. Przeczytałam z zainteresowaniem, choć przyznam, że sporo czasu mi to zajęło. Tak się akurat składa, że mam wszystko czego potrzeba i mogę jeden z tych ,,przepisów" wypróbować samodzielnie. Wezmę się za to z pewnością gdy znajdę nieco czasu. Jak mi się uda otrzymać coś ciekawego to napiszę. Choć chyba mała jest na to szansa. Nie jeden alchemik na podobnych poszukiwaniach stracił całe życie. Ale z drugiej strony na to patrząc, wtedy ludzie nie mieli netu i takich konkretnych wskazówek.

Portret użytkownika qntal

Jedynym żydowskim

Jedynym żydowskim ugrupowaniem z którym rozmawiał A. Hitler byli Syjoniści. Wyznawcy Wielkiego Syjonu to była mała quasi religijna sekta żydowska założona w 1920 chyba przez odłam żydowskich masonów. Syjoniści mieli doktrynę polityczną dokładnie taką samą jak Hitler, tz chcieli przenieść żydów do Palestyny - dlatego Hitler był zainteresowany poglądami Syjonistów gdyż były zbieżne z jego polityką. Obecny Izraelski rząd sam siebie tytułuje się jako "Syjonistyczny" ... jeśli komuś mało to dodam, że jedynym państwem, które do dziś dnia otrzymuje pieniądze z Niemiec w ramach reparacji wojennych jest właśnie Syjonistyczny Izrael. Wygląda to więc tak jakby III Rzesza wypłacała pieniądze sama sobie. Wiem że to co piszę jest trudne do zaakceptowania jednak informację tę można łatwo zweryfikować. Zresztą wystarczy spojrzeć na politykę Izraela wobec Palestyny i wtedy już wyraźnie widać jaki jest jej "rodzaj oraz pochodzenie."

Portret użytkownika pasjonat

Mozesz rozjasnic termin

Mozesz rozjasnic termin pieniadze?, bo to częsciowa prawda, dostaja offset 40 samolotow wielozadaniowych z komletnym pulpitem kryptograficznym, oraz pojazdy pancerne wraz z "self propelled" podwoziami do ochrony cos ala patriot. W ramach rekompensaty za II WŚ.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zico169

złoto było wydobywane

złoto było wydobywane ponieważ miało zastosowanie w super nowoczesnych technologiach takich jak silniki antygrawitacyjne napęd rakietowy do podruży tam gdzie niewystępuje grawitacja ,tunele czasoprzestrzene tworzone za pomoca uginania przestrzeni przez grawitacje, generatory nadprzewodnikowe czerpiące energie z wirów, rakiety z napędem grawitacyjnym o mocy porównywalnej do eksplozji bomby atomowej , komunikatory czasoprzestrzene działające na zasadzie sprzęzenia kwantowego . wszystko to ,to technologia wirów . drzewo życia to tak naprawde dokładne przedstawienie połączenia atomów złota z atomami tlenu, substancja ta powstaje w wirowym polu magnetycznym z użyciem lasrów , proces ten znały wszystkie kultury ,majowie , hopi, egipcjanie ,tybetańczycy,... http://chaudron.blogspot.com/2011/04/pollen-boy-on-sun-navajo-sandpaintings.html[ibimage==16269==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
z czasem doszło do połączenia dwóch tych samych substancji ,co pozwoliło uzyskać większą moc i szersze zastosowanie , ten nadprzewodnik jest koloru zielonego i miał zastosowanie głównie w urządzeniach wykorzystujących olbrzymią moc, niestety doszło do gigantycznej wojny która sprawiła ze ziemia w kazdej chwili mogla wypaść z orbity , dlatego zdecydowano o przyłączeniu księżyca do ziemi by mógł stabilizować planete, życie na marsie wenus zostało zniszczone , księżyc kiedyś był zamieszkały istniało tam życie zwierzęta rośliny , okazało sie ze ksiezyc ma zbyt duzą grawitacje więc księzyc został przerobiony na olbrzymią baze ,wnętrze księżyca zostało usunięte i zastąpiono go generatorm grawitacji który reagował na wszystkie bodzce grawitacyjne jego celem jest stabilizacja orbity i ściąganie dużych asteroidów zagrazających ziemi . gdy wszystkie rasy zobaczyly ze przyniosły tylko śmierć i zniszczenie postanowiły by ludzie sami zaczeli się rozwijać bez rzadnych bogów bez ingeręncji , pomoc polegała na ochronie ziemi przed kataklizmami wojnami oraz zagrozeniem z kosmosu. pomoc polegała tez na zostawianiu znaków i uczeniu ludzi, w niektórych kulturach tez pomagali walczyć z głodem i suszą, pomoc tez polega na ingerencji genetycznej w celu eliminacji chorób i usuwaniu wad genetycznych i uodporniania ludzi na wirusy i choroby. prawda jest taka ze jesteśmy hybrydami a obcy są za nas odpowiedzialni, zyjemy jeszcze bo okazało sie ze hybryda jes lepsza niż pierwowzór
[ibimage==16262==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==16263==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==16267==Oryginalny==Oryginalny==self==null][ibimage==16268==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj