Adam i Ewa mogli powstać, jako owoc inżynierii genetycznej

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Bez względu na to, co mówią uczeni pochodzenie człowieka nie jest znane. Skok ewolucyjny, jaki wykonały dwunożne małpy był tak gigantyczny, że spowodował powstanie nierównowagi między homo sapiens i innymi gatunkami. Skutki tego procesu trwają do dzisiaj a brak wiedzy na temat początków ludzkości jest tak wstydliwy, że niektórym łatwiej uwierzyć w spontaniczne zmiany zamieszkujących Ziemię małp, aby tylko odrzucić hipotezę wydająca się najbardziej prawdopodobną, czyli obcej ingerencji w ludzki kod genetyczny.

 

Biblia mówi, że Bóg stworzył ziemię, zwierzęta i ludzi z prochu ziemi, na obraz Boży.  Teoria Darwina, które wpajana jest dzieciom w szkołach, jako podstawowa prawda, mówi, że człowiek wyewoluował z małpy.  Ale już za życia Darwina, jego teoria została poddana ostrej krytyce, a od czasu jej wprowadzenia jest tylko teorią, a nie ostateczną prawdą.

 

Nauka woli o tym nie przypominać, ale zbyt wiele aspektów teorii Darwina pozostaje niejasna. Dlaczego na przykład posiadamy ten sam zestaw cech biologicznych jak inne naczelne. Posiadamy podobne narządy wewnętrzne, ale znacznie wyższą inteligencję oraz zdolność mowy.  Dlaczego tylko samice homo sapiens mają błony dziewicze i w świecie zwierząt nic podobnego nie występuje? Jednak najważniejsza nieścisłość w teorii Darwina to fakt, że nie ma form pośrednich między Homo erectus i Homo sapiens.

 

Naukowcy od zawsze dociekali, dlaczego w każdej religii, w chrześcijaństwie, islamie, a nawet w pogańskich wierzeniach jest część wspólna - Istoty Najwyższej lub kilka stworzeń, które żyją w niebie.  Według tych podań stworzyli oni ludzi, dając im podstawową wiedzę o tym, jak żyć i czym jest moralność. Jeszcze 50 lat temu nikt by nie uwierzył, że człowieka można stworzyć, ale inżynieria genetyczna staje się dość powszechna i dlatego na tematy religijne należy spojrzeć w nowy sposób. Może to prowadzić do konkluzji, że ​​ludzie tak naprawdę zostali stworzeni przez istot z innej planety.

 

I co ciekawe, współczesna nauka zbliżyła się do udowodnienia tej hipotezy.  Według ostatnich danych, ludzki genom składa się z 30-35 tysięcy genów na dodatek aż 98% z nich jest zbieżna z genami szympansa.  Posiadamy geny, które są typowe nie tylko dla człowieka, ale też dla innych ssaków, bezkręgowców a nawet roślin, co mogłoby wskazywać za teorią Darwina. Jednak najbardziej nieoczekiwany wynik dało badanie wskazujące, że współczesny człowiek ma 223 geny, które nie występują w żadnej innej istocie żyjącej na naszej planecie.  I to właśnie te geny odróżniają człowieka od małpy i są odpowiedzialne za inteligencję, języka, itp.

 

Słynny pisarz Zecharia Sitchin już dawno postulował taki stan rzeczy stwierdzając, że ​​człowiek został stworzony przez inżynierię genetyczną.  Według Sitchina, opisy na temat kosmitów z planety Nibiru znajdują się nawet w starożytnych źródłach sumeryjskich. Nibiru pojawia się podobno blisko Słońca raz na cztery tysiące lat, a około 300 000 lat temu wylądowali na Ziemi, najprawdopodobniej na kontynencie afrykańskim.  Sitchin sugeruje, że mieszkańcy tej planety przybyli na Ziemię w poszukiwaniu minerałów.  Obcych było zbyt mało, a potrzebowali rąk do pracy.  Dlatego złapali małpę, której przy pomocy inżynierii genetycznej dodano kilka "dodatkowych" genów.  W ten sposób powstał pierwszy człowiek - Adam. Ewa została stworzona prawdopodobnie, jako klon Adama, ale z innym zestawem chromosomów.

 

Oczywiście teorie te brzmią tak rewolucyjnie, że większość ludzi będzie je rozpaczliwie wypierać i nawet nie poświęcając im chwili refleksji odrzucą je, jako absurd. Tak uczy ich się w szkołach, więc trudno się dziwić, że mimo wielu dowodów nadal łatwiej uwierzyć niektórym w spontaniczne działanie ewolucji niż w ingerencję genetyczną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika GOŚĆ

Witam i pozdro dla wszystkich

Witam i pozdro dla wszystkich starych i nowych. Temat, który wiele razy "przerabiałem" czytając publikacje i ogladając filmiki ciągle powraca, jak bumerang. I zgadzam się z autorem. Nasi panowie "naukowcy" zachowują sie często jak średniowieczni alchemicy. Wolą powtarzać, czyjeś zdanie niż wygłosić własne i to nas jako ludzi bardzo, bardzo uwstecznia. Nie jest to jedyna dziedzina wiedzy i jak spojżeć szerzej to widać ten ciemnogród. Od starego różni się tylko tym, że nie wylewa się już w kilku bardziej ucywilizowanych miejscach fekalii na glowy przechodniów. Ludzie, po co otrzymaliście inteligencję? 

Portret użytkownika Endor

Według nauki Św. Kościoła

Według nauki Św. Kościoła katolickiego nowym Adamem jest Chrystus Pan i dlatego powinniśmy go prosić o miłosierdzie dla nas i dla całego świata bo tylko on może je wyprosić dla nas u Boga.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Stan

Dlaczego mam ciągle prosić

Dlaczego mam ciągle prosić kogoś o jakieś miłosierdzie? Po jakie licho mam się ciągle czołgać przed jakimś bogiem????? Skoro jestem stworzony na obraz i podobieństwo Boże? Czy postępowanie kapłanów katolickich świadczy o tym, że wierzą w głoszone prawdy absolutne? Zdecydowanie nie. Więc?????????????
 

Portret użytkownika ArtemidaMaat

Po pierwsze jedynym Świętym

Po pierwsze jedynym Świętym jest nasz Ojciec, niema żadnej rzeczy i innej istoty co jest świętą. Jednak jest też jego syn, albo raczej jeden z synów (bo ma ich kilku), co jest w nim i możesz go też nazwać Świętym, ponieważ umarł, a następnie zmartwychwstał. Ale nigdy przenigdy nie nazywaj rzeczą materialną świętą, bo ona nie jest doskonała, żadna istota nie jest doskonała jeżeli nie jest w Bogu, tylko służy mamonie. Jeżeli nazywasz kimś Świętym to wiedz jedno, stanie się on nim dopiero gdy zmartwychwstanie ponieważ tylko wtedy będzie w Bogu, podobnie ma się to do innych przedmiotów. Skoro mając przykazania na uwadze, czcisz bałwana, czyli tego złotego cielca w postaci obrazków, rzeźb, medalików, krzyżyków..., ponieważ tak nakazuje ten kościół, to wiedz że tym kościołem rządzi szatan (ponieważ Bóg jako istota doskonała ma to wszystko i jest zazdrosny oto że modlisz się do cielca, kuszenie Jezusa mówi ci to coś). Czemu, ponieważ on ciebie ogranicza, nakazując myślenia takim jakim on ci nawkładał do głowy. Boga a raczej jego iskierkę, masz w sobie, pogadaj z nim. Jak mu powiesz wszystko to ci On wybaczy i nie będziesz więcej robił tego złego, ale nazywaj rzeczy po imieniu, klękanie przed drugim człowiekiem albo obrazkiem- złotym cielcem, obrabianie dupy innemu- obmawianiem, ocenianie innego- jest to śmieszne ponieważ Bóg zna twoje czyny więc nie musi ciebie oceniać ponieważ wie jaki jesteś, a więc jeżeli to robisz komuś to wiedz że jesteś ponad Bogiem czyli kim się stajesz?? Skoro znasz przykazania, a ich nie zachowujesz to kim jesteś. Nie zabijaj, znasz to, na każdym kroku my mordujemy ludzi jak, psychicznie i fizycznie, wlepiamy innym nasze własne kompleksy, a potem dziwimy się że coś się stało, ba jeżeli gadasz że toja religia jet tylko tą słuszną jedyną naj, to wiedz że właśnie kogoś w sobie zabiłeś. Mało nałogi, jest brak wiedzy i brak umiejętności własnego poznania, brak używania mózgu, widzę to wszędzie i mnie to śmieszy bo wszyscy się dziwią po fakcie, każdy zna jakiś przykład. Skoro robisz źle i wiesz że będziesz tego żałował, to czemu to robisz. Na każdym kroku oglądam jak człowiek stacza się na dno, bo nie stać was na odrobinę wiedzy, a może ważniejsze jest pokazanie się kolegom.
Wiedz jedno, Bóg musiałby mieć w niebie pokaźne muzeum by pomieścić te rzeczy przed którymi klękają ludzie.

Portret użytkownika MEJTRIXX

To może napiszesz mi kim jest

To może napiszesz mi kim jest Mahomet? lub Budda ? spewnością napiszesz że to fałszywi prorocy a z  kolei wyznawcy tamtych religii oskarżą Jezusa o to samo i tak to jest z religiami które opierają sie na zasadach domysłach a ich wielcy jajogłowi religioznawcy interpretują pisma święte po swojemu w każdej chwili również opierając się na twojej religii mogę ją podważyć bardzo szybko bo sam kościół łamie prawa biblijne ale mniejsza o to , koniec czasów domysłów i wiary , dowody wskazują ewidentnie że za religiami stoją inteligencje nieczłowiecze które maczały palce w genetyce człowieka i ingerowały w naszą cywilizajce , nie trzeba tu tęgiej  głowy aby całą sprawę zbadać a wynik jest jednoznaczny święty personel ingeruje do dziś w naszą cywilizacje dopuki  nie odkryjemy sami nowych technologii np na jakiej zasadzie działa ich (reaktor antymaterii darmowa energia ) nie będzie możliwe przechwycenie w przypadku naruszeń naszych przestrzeni powietrznych a tego nie brakuje , wiara a wiedza to dwie inne sprawy , muszę przyznać chodz robię to niechętnie że trudno jest inaczej myśleć mając takie dowody oczywiste wręcz że religie pochodzą  niby od Boga bo jak już wspomniałem wiara a wiedza to róznica , ja się dziwie że mając ten sam materiał bazowy ci wielcy religioznawcy dochodzą do odmiennych wniosków a czas w którym wyjdzie jeszcze więcej na jaw jest już bliski Watykan doskonale się orientuje bo badano sprawę UFO również i tam no ale stary jak powiedzieć o tym ludziom ? jak człowiek jest zdolny o byle co do konfliktów sporów i wojen , a więc Boże mój Boże coś ty dobrego uczynił . 1 Reinkarnacja jest faktem ! 2 za religiami stoi inteligencja pozaziemska 3 jeżeli istnieje jakaś siła twórcza to nie wymaga żadnego wyznania jest to proces utomatyczny i czy wieżysz czy nie nic ci się po śmierci nie stanie . STANOWIMY CZĘŚĆ EWOLUCJI KOSMOSU WSPINAJĄC SIĘ NA WYŻSZE SZCZEBLE ŚWIADOMOŚCI .

Strony

Skomentuj