Chmura jak latający spodek zawisła nad Szanghajem

Kategorie: 

Źródło: planet-today.ru

Wielu świadków nad chińskim Szanghajem podziwiało świetlisty obłok w kształcie latającego spodka, który wisiał nad miastem 03 lipca 2016 do 10 godzin. Człowiek o imieniu Meng, który obserwował nocne niebo przez teleskop, znalazł chmurę migającą na żółto, zielono i niebiesko. Nikt nie potrafi zrozumieć, co to jest?

 

 

„Wczoraj widziałem UFO w południowo-wschodnim rejonie, które wisiało bez ruchu przez długi czas” - powiedział Meng. „Na początku myślałem, że to gwiazda, ale gwiazdy nie są tak duże. Na pewno nie był to samolot. Przedmiot wisiał w powietrzu i nie poruszał się. Powstał przed świtem, a kiedy stał się dość lekki, rozproszył się w powietrzu” – dodał.

 

„Widzieliśmy chmurę, jako bardzo jasny obiekt. Na początku myśleliśmy, że to samolot, ale nie ruszał się i to było bardzo dziwne" - powiedział mieszkaniec miasta New Taipei na Tajwanie, który obserwował prawdopodobnie ten sam obiekt jeszcze 26 czerwca 2016.

 

Zdarzenie na nocnym niebie nad Szanghajem przyciąga uwagę ciekawskich. Lokalne media poinformowały, że ponad 250 osób widziało dziwne światło, migające w chmurze. Obiekt wisiał długo i dziwne jest, że nikt nie nagrał go na video. Być może jakiś pilot, albo Chińczycy testowali jakąś broń. Niewykluczone, że chińska armia jest w posiadaniu jakiś pozaziemskich technologii.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj