NASA rzekomo oświadczyła, że czekają nas 3 dni ciemności ?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci Internet lotem błyskawicy rozeszła się informacja na temat rzekomych dni ciemności nadchodzących w drugiej połowie grudnia. Rzekomi specjaliści z NASA rozprzestrzenili w Internecie informacje, wedle których między 16 a 22 grudnia dojdzie do okresu trzech dni ciemności na naszej planecie.

 

W tradycji chrześcijańskiej oczekuje się trzech dni ciemności, które miały poprzedzić ziemską apokalipsę. Wspomnienie tego okresu znajduje się w Apokalipsie św. Jana oraz w wielu przepowiedniach maryjnych. Kościół Katolicki uważa, że trzy dni ciemności zapoczątkują sąd ostateczny.

 

Oczywiście NASA prawie natychmiast odcięła się od tych pogłosek nazywając je absurdem. Z rozpowszechnianych przekazów wynikało, że w okresie od 16 do 22 grudnia nastąpią słynne trzy dni ciemności spowodowanej wielką burzą słoneczną. Miałaby ona niby spowodować, że pył i kosmiczne szczątki zostaną wzbudzone i zakryją do 90% światła słonecznego.

 

Trudno to nazwać inaczej niż totalnym absurdem. Jakkolwiek można sobie wyobrazić jakieś niezwykłe wydarzenia to z pewnością nie będą one związane z aktywnością słoneczną, która jest po prostu na tyle wielką niewiadomą, że nawet jeśli rzekomo słynna NASA mówi o rozbłyskach jakie mają nastąpić w konkretnym okresie czasu, to jest to raczej na pewno oszustwo, a nie proroctwo.

 

Prawda jest taka, że nie można przewidzieć wcześniej aktywności Słońca i jeśli ktoś twierdzi, że to potrafi to kłamie, albo wydaje mu się tylko, że potrafi. Nawet jednak jeśli doszłoby do potężnych rozbłysków, to jedyne czego moglibyśmy oczekiwać to unieruchomienie pewnej liczby satelitów i sprzętu elektronicznego na Ziemi, a nie dni ciemności spowodowanych absurdalnym przysłanianiem światła słonecznego.

 

Wedle pewnych teorii słynne trzy dni ciemności są w istocie przyswajalnym dla ludzkiego umysłu opisem zjawiska kwantowego przejścia na wyższy poziom egzystencji. Coś takiego buddyzm nazywa oświeceniem. Trzy dni ciemności miały zapoczątkować ten proces.

 

Gdy jednak słyszy się, że rzekome ciemności ma wywołać rozbłysk słoneczny, który przysłoni światło gwiazdy, to można tylko gorzko zapłakać nad tymi, którzy wierzą w tak oczywiste prowokacje okraszone oszukańczo zasłużoną renomą NASA.

 

 

Zobacz również:

//innemedium.pl/wideo/czym-moga-byc-mityczne-trzy-dni-ciemnosci-o-ktorych-wspomina-wiele-przekazow

//innemedium.pl/wiadomosc/trzy-dni-ciemnosci-moga-zainicjowac-przejscie-kwantowe

//innemedium.pl/wiadomosc/nowe-informacje-o-trzech-dniach-ciemnosci

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

I... zasłonić okna i nie

I... zasłonić okna i nie wyglądać przez nie? Bo... Demony nas zabiorą... Ja wyjrzę przez okno i się postawię. Ktoś to musi zrobić... [ciach] teatrzyk... czas skończyć. Nie będę siedział 3 dni i się modlił. Nie mam zamiaru się podporządkowywać.

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Ja agregat prondotwórczy na

Ja agregat prondotwórczy na wszelki  wypadek sprawiłam sobie, taki nie zaduży, na miare własnego królestwa, przezornyn zawsze, no, prawie zawsze ubezpieczony, patrząc na dzisiejsze czasy i co się dzieje, kwanty, boskie komórki, splątania, przepowiednie, apokalipsy i porównania, bo co życie to królestwo, że i w końcu, tak se myśle, że Nasza kochana Boziuchna nie wie, co prawda a fałsz.
, a moje koty, to pukają łapkami w szyby okienne, a potem w TV ,o..  takie cuda.. białe to czarne, czarne to białe, no i jeszcze pośrodku szare..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika b@ron

iwonamalgorzata..."nie

iwonamalgorzata..."nie zaduży" to znaczy jaki? bo przez 3 dni ciemności, dużo prądu potrzeba bedzie.
ps. powiedz kotkom żeby przez 3 dni ciemności nie pukały łapkami w szyby okienne...szyby zachlap wapnem i zaklej jeszcze czarnym papierem i za nic w świecie nie wyglądaj przez okno...nie zapomnij paliwa do agregatu, choć i tak ci nie bedzie potrzebne, bo jak się zaczną 3 dni ciemności to bedzie już za późno żeby go włączyć, bo nie wyjdziesz z domu...a agregatu nie włączaj w domu bo sie zatrujesz spalinami i nim miną 3 dni ciemności, umrzesz bez wyglądania przez okno...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Moja Arka jest troche

Moja Arka jest troche większa, a Twoja? Przepraszam, zapomniałam że to forum męskie, to i słów powinnam innych używać, i z innych ksiąg czytać..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Spójrz w siebie, i pomyśl,

Spójrz w siebie, i pomyśl, jaki świat dał nam Pan, Wielki, malutki,Kosmiczny i Ziemski, i aby, aby malusi, na zewnątrz i wewnątrz, więc pomyśl czy Apokalipsa, może  zacząć się od Kosmosu, od Wielkiego Swiata czy od Nas od wewnątrz Nas, patrzysz wszędzie a zobaczyłeś samego siebie? swój wielki mały Światek , zrobiłeś porządek z nim i pogodziłeś się z sobą i Bogiem,jęśli  tak to czekaj na zmiany, Pan dając nam życie, dał nam  je na wieczność, czy ono będzie trwać wieki, czy malusią chwileczke, rozrzesz horyzonty w sobie a potem wyjdz na zewnątrz a z czasem usłyszy się muzyczkę i Boskie tony, czasami splątane tak jak i Boskie Światy, ale zaczniesz z Panem pomalusi, maluteńku, kapineczke, chwileczke Boskie rytmy grać,, a potem zobaczymy jak potoczy się Świat, " ..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika b@ron

iwonamalgorzata...jeżeli

iwonamalgorzata...jeżeli kiedyś jakaś apokalipsa bedzie miała miejsce, to jak najbardziej może zacząć się od kosmosu jak i sami ją możemy spowodować.
Co do pytania o pogodzeniu się z sobą i bogiem?...jestem osobą z wielkimi wątpliwościami co do istoty Boga, tak więc nie da rady pogodzić się z kimś/czymś, kogo/czego nie da rady zrozumieć na tą chwilę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika TheTruth

Przede wszystkim możemy

Przede wszystkim możemy zapobiec proroctwom, przepowiedniom i... przeciwstawić się teatrzykowy Boga. Przestańmy płodzić dzieci i w 100-200 lat rasa ludzka się zakończy. Przepowiednie się nie sprawdzą a Bóg nie będzie miał teatrzyku, my nie będziemy inwigilowani, przestaniemy cierpieć i musimy myśleć przyszłościowo już teraz. Możemy zmienić plany Boga! Możemy zdecydować czy za 100-200 lat życie się skończy! Niestety większość ludzi woli życie materialne i się nie poświęci dla ludzkości. Zacząłem od siebie. Mieszkam sam, nie płodzę bękartów i czekam na koniec świata.

Portret użytkownika SasakiKUJO

popieram, jest niewiele osób,

popieram, jest niewiele osób, które chcą podążyć własną ścieżką życia, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest taka możliwość, co nie znaczy oczywiście, żeby być całkowicie samym w życiu, można się nie mnożyć, ale być ze sobą na nieco innych zasadach. I ja jestem jak najbardziej za tym. W reklamach pełno się gada o rodzinkach o dzieciakach.. prawda jest taka, że jest to tylko propaganda i masowe PRANIE MÓZGU połączone z MANIPULACJĄ aby coraz więcej ludzi ogłupić, a tu trzeba otworzyć oczy na prawdę ... i odnaleźć własną drogę w życiu, pom yśleć ile cierpienia to przynosi i sobie i innym? pomijając fakt, że marnujesz jedynie swoją egzystencję jak i wrodzony potencjał. Invitro już jest więc kto wie? Być może kiedyś będziemy się tworzyć z jakiś zaawansowanych maszyn i żeby nikt z tego powodu nie cierpiał będziemy mogli w pełni się modyfikować tak, aby każdy był zdrowy i nie chorowal, nie cierpiał na choroby weneryczne i żył SZCZĘŚLIWIE.  

Portret użytkownika barra barra

O tym, o czym Ty pomyślałeś,

O tym, o czym Ty pomyślałeś, pomyślały już inne osoby. Wszystkei zapene znasz, to ci, którzy tworzą NWO, CIA, FBI, CNN, NASA, Banki i inne. generalnie to 300-tu. Oni zrobią to, co Ty zacząłeś od siebie. Ale sprawy idą tak topornie, że lepiej unicestwić 90% ludzkości i wtedy zcznie się złota era Ziemi. tylko kto wyburzy te wszytskie budowle dla wielu miliardów ludzi? O tym chyba nikt nie pomyślał.
PS. Oblivion?

Portret użytkownika TheTruth

Jestem ciekawy co Bóg na to

Jestem ciekawy co Bóg na to jak proroctwa maryjne i inne tego typu rzeczy się nie sprawdzą bo my po prostu za 100-200 lat przestaniemy istnieć dlatego, że nie będzie nowych pokoleń... Co On na to, że to my zmieniliśmy przeznaczenie... Jest to możliwe, ale ludzie tego nie chą, wolą świat materialny... I jedyne co możemy zrobić to zacząć od siebie, czyli nie tworzyć nowych pokoleń i czekać na jakąś katastrofę... Lub może ktoś się znajdzie i w jakiś sposób zdetonuje bombę atomową, taka osoba byłaby zbawicielem dla nas. Ja byłbym mu wdzięczny.

Portret użytkownika James Betejger

Dobrze kombinujesz,widac ze

Dobrze kombinujesz,widac ze potrawisz myslec samodzielnie przeciwienstwie co do niektorych,posiadamy przeciez wolna wole i sami morzemy zadecydowac o swojym losie,ludzie ciagle narzekaja ze choroby ze swiat pelen wojen,ze niemaja za co wykarmic dzieci,mnoza sie bez ladu i skladu,religia tez jest odpowiedzialna za ten stan wpajalo sie nam ze rodzimy sie z grzechem pierworodnym i rodzimy sie poto zeby cirpiec a wnagrode dostaniemy raj,to wszystko to jedne obrzydliwe klamstwo!!! przeciez skoro jestesmy skazeni to poco przekazywac swoje cierpienie nastepnym pokoleniom,po co wydawc na swiat kaleki i chorych ludzi bo co bo tu sa naprube by potem zyc tam a dzieci ktore umarly podczas porodu, poprostu OBLED I ZACOFANIE musimy sie zdecydowac albo bedziemy wiezyc w niebo albo nasz swiat gdyby ludzie naprawde wierzyli w zycie po smierci to niezakladali by rodzin skoro swiat materialny napawa ich takim obrzydzeniem,ale naiwidoczniej mamy tylko ten swiat w ktorym zyjemy w gestej materi w ktorej nawyrazniej wyrazamy siebie bez niej bytlibysmy bez ksztaltna energia albo niematerialnymi ludzmi ktorzy nie mogli by wplywac na swiat fizyczny w ktorym zyjemy,los i zbawienie w naszych rekach,polecam materjaly wingmakers ktore sa dosc intrygujace ale zawieraja ciekawe odniesienia do naszej rzeczywistosci.

Portret użytkownika canela

Najprawdopodobniej jest to

Najprawdopodobniej jest to ściema, wszyscy trochę się uśmiechamy czytając to.. Ok. I prawie każdy po trochu ma rację. Ci z Was, którzy piszą, że to stek bzdur, Ci, którzy spekulują o co może w tym wszystkim chodzić, też Ci, którzy mówią, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Bardziej od konkretnych tez stawianych w artykułach, lubię czytać komentarze. Różne są, racja. Pomijającte kompletnie bez sensu i nie na miejscu, lubię je,bo pokazują polemikę, to, że ludzie myślą, że pomimo zdecydowanej większości żyjącej, jak to ktoś tu trafnie ujął, od piwka,do piwka.. Część z Nas się budzi, szuka, kombinuje. Lubię,jak sprzeczacie się o prawdziwość teorii, ich interpretację, różne parametry. Bo to jest kurde twórcze, wysilacie  się szukając Prawdy. I fajnie, dzięki za to. Jeśli chodzi o temat 3 dni ciemności,lub jak kto woli 6 tym bardziej, jeśli przyniosłoby to jakieś zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, myślę sobie,że tej śpiącej części ludzkości diabelnie by się one przydały. Ludziom przydałoby się ... otrzeźwienie, pobudka. Może wtedy zrozumieliby, że to wszystko,co się dzieje jest ważne, że to nie tylko "piwko, zakupy" i gonitwa, że są czymś więcej niż trybikami w maszynie. Pewnie dlatego niektórzy na to czekają i tego chcą. Pozdrawiam tych, którzy nie śpią. I fajnie, że jesteście Smile
 
Canela

Portret użytkownika Japl

Witam Podzielam Twoją opinię

Witam
Podzielam Twoją opinię na temat komentarzy. Czytam każdy artykuł nawet te krótkie i nie istotne dla mnie by potem, przejść do komentarzy i zobaczyć opinnie innych. Spojrzeń i teorii naprawdę jest wiele. Kilku stałych komentatorów, często ma do powiedzenia niesłychane rzeczy, że czasami śmiać mi się chce, ale Te same osoby czasami potrafią wyjawić coś co daje mi dużo do myślenia. Dobrze by było gdyby jeszcze udało się zachować więcej kultury podczas wymieniania poglądów.
Pozdrawiam wszystkich komentujących i czytających. Życzę wam dużo życzliwośći dla bliźnich.
Pozdrawiam Ciebie Canela.
Japl

Portret użytkownika canela

Japl, wiesz, Oni znają się

Japl, wiesz, Oni znają się długo i czasem Ich wewnętrzne polemiki są ciekawe. Całe szczęście,że teorii jest wiele. Jedna byłaby nudna i pewnie stronnicza. Lem powiedział Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. I miał człowiek rację, ale jeśli mamy dobre sito, odróżnimy,to, co warto przyswoić, od tego co zdecydowanie trzeba ^%*$#* ... wywalić Blum 3 Jest ok. Fajnie się czyta.
 
 
Canela

Portret użytkownika TheTruth

Czekam od kilku lat na

Czekam od kilku lat na koniec... Ile można czekać... Niech zdetonują w końcu atomówkę albo niech meteoryt stworzy tsunami... Rasa ludzka i tak w końcu wyginie. Im szybciej tym lepiej... Nic mnie tak ostatnio nie uradowało jak wieść o 3 dniach ciemności i zbliżającym się końcu... Może jestem nienormalny... Ale im szybciej będzie koniec tym szybciej ludzie przestaną cierpieć... Przede wszystkim trzeba zacząć od niepłodzenia dzieci, żeby powstrzymać rozwój cywilizacji, żeby nasze pokolenia też nie były inwigilowanymi owieczkami w stadzie. Właśnie ten sposób powstrzyma to wszystko. 100-200 lat i będzie koniec.

Portret użytkownika Dżolka

Ale jak tak bardzo czekasz na

Ale jak tak bardzo czekasz na koniec to czemu nie kończysz? W czym masz problem? Zapytaj wujka google to Ci podpowie jak sobie swój problem możesz sam rozwiązać. Może inni myślą inaczej i nie życzą sobie atomówki albo innego zabawnego rozwiązania.

Portret użytkownika TheTruth

Trzeba myśleć w przyszłość.

Trzeba myśleć w przyszłość. Po pierwsze możemy zacząć już z tym coś robić. Nie płodzić nowego pokolenia, które tak jak my będzie inwigilowane i okłamywane. Nie popełnię samobójstwa ponieważ istnieje szansa, że odpowiem za to przed Bogiem ale... bomba atomowa lub tsunami będzie wybawieniem. Ludzie przestaną cierpieć, przestaną być inwigilowani i poznają prawdę po śmierci.

Portret użytkownika TheTruth

Wiem, że koniec kiedyś

Wiem, że koniec kiedyś nastąpi, ale ludzie nie myślą przyszłościowo. Powinni przeciwstawić się planowi Boga, jakikolwiek by nie był, przeciwstawić się proroctwom, przepowiedniom, inwigilacji, cierpieniom... Ludzie mogą z tym coś zrobić! Przestać tworzyć kolejne pokolenia, które będą miały być może gorzej od nas. Trzeba myśleć już w przód tak jak w szachach. Każdy ruch może zaważyć o końcu. Na prawdę chcemy żeby nasze pokolenia żyły tak jak my? W inwigilacji, zakłamaniu i cierpieniu? Bo ja tego nie chcę i na mnie mój ród się skończy, oszczędzając prawdopodobną przyszłą rodzinę, której nie stworzę. Ludzie wolą żyć materialnie tu i teraz a nie myślą o przyszłości... Być może dlatego, że są zmanipulowani przez mnóstwo rzeczy. Samobójstwo nie jest rozwiązaniem bo możemy odpowiedzieć za to przed Bogiem ale, tsunami, bomba atomowa, meteoryt, wulkany... są wybawieniem. Wtedy będziemy oczyszczeni i to Bóg będzie miał problem bo nasz świat nie skończy się przez nas, przez zwykłych ludzi. Możemy coś z tym zrobić! Przestanąc tworzyć nowe pokolenia bękartów, możemy zakończyć za 100-200 lat cywilizację ludzką i zakończyć teatrzyk Boga i Syndykatu.

Portret użytkownika El Koto

Phi. Nawet jakby ... to i tak

Phi. Nawet jakby ... to i tak nikt nie zauważy tej ciemności bo oni muszą spłacać kredyty i lecieć do pracy do żyda. Każdy dzień pracy jest ważny. Muszą też zatankować samochodzik. Muszą iść na zakupy. Muszą zapalić se papieroska. Muszą po pracy zrelaksować się przy piwku. Jaka ciemność ? Najwyżej zapalą se halogen albo lampkę czołową na głowie i wiśta wio do roboty, do piwa. Matrix czeka. Znacznie gorszym scenariuszem na koniec świata jest jakby zamknęli sklepy wtedy stado popełni samobójstwo bo nie będzie można napić się piwka po pracy. Zresztą właśnie taki nowy scenariusz na wybicie tej miernoty jest obecnie opracowywany. 1 Uzależnić. 2 Zabrać im dragi. 3 Czekać aż sami się pozabijają.

Portret użytkownika ww

El Koto, łatwo krytykować

El Koto, łatwo krytykować innych, prawda? Niestety nie każdy pracujący uczciwie, za marną kasę obywatel jest lemingiem. Właśnie przebudzenie z tzw. "matrixa" sprawia, że niewolniczy kierat codzienności uwiera jak nigdy przedtem. Szczerze? Ponieważ nie jestem na tyle mądry aby się wyrwać z więzów świata opłat vs niskich płac, wolałbym być lemingiem i czytać przy piwku newsy na wp. Wiedza ma wyzwalać. Czyżby? Może czasem tak. Można uniknąć pułapek typu złe pożywienie, szczepienia itp. W ogólnym rozrachunku świadomość bezsensu codziennej gonitwy za chlebem zabiera resztki życiowej energii. Pozdrawiam.

Portret użytkownika omatko

"Wedle pewnych teorii słynne

"Wedle pewnych teorii słynne trzy dni ciemności są w istocie przyswajalnym dla ludzkiego umysłu opisem zjawiska kwantowego przejścia na wyższy poziom egzystencji. Coś takiego buddyzm nazywa oświeceniem. Trzy dni ciemności miały zapoczątkować ten proces."
Czy autor tego beukotu wie cokolwiek na temat buddyzmu? Od kiedy żyję, nie czytałem takich bzdur...

Portret użytkownika szostywymiar

Z punktu widzenia biochemii

Z punktu widzenia biochemii mózgu – długie przebywanie w ciemnościach powoduje nagromadzenie melatoniny. Dalej następuje faza pinoliny – szyszynka wydziela endogenny inhibitor (beta karboline) enzymu MAO – enzym, który dotąd rozkładał melatoninę. W fazie pinoliny MAO jest hamowany, a z melatoniny szyszynka zaczyna syntetyzować pinolinę, następnie z niej > 5-MeO-DMT , którego znowu nie rozkłada MAO (bo jest unieczynnione), więc z 5-MeO-DMT (aka “akashon”) szyszynka zaczyna syntetyzować DMT. To wtedy obrazy z głowy zaczynają wykraczać poza granice czaszki w dosłownym tego słowa znaczeniu. To miejsce, w którym spełniają się sny – natychmiast, a oczy otwierają się na niewidzialną dotąd rzeczywistość.

Jak to wygląda technicznie:

  • dni 1 – 3 faza melatoninowa (faza sennej jawy)
  • dni 3 – 5 faza pinolinowa (Pierwsze wizje ; podróże astralne)
  • dni 6 – 8 faza 5 – Meo – DMT (Otwiera się powoli wewnętrzne widzenie ; wzmaga telepatia i intuicja)
  • dni 9 – 12 faza DMT (Wizje wzmagają się, otwierasię percepcja alternatywnych światów i równoległych rzeczywistości. Niektórzy mówią o widzeniu podczerwieni i ultrafioletu w tym stanie.)
Portret użytkownika ggffg

Czas ucieka samotność czeka.

Czas ucieka samotność czeka. W biblii pisze że w niebie jest dobrze we wszystko wierzę w stworzenie swiata, w apokalipsę św Jana, w śmierć Chrystusa ale w to że w niebie jest dobrze to jakoś nie jestem do końca przekonany, moim zdaniem w niebiosach panuje wieczna nuda i samotnosc. W apokalipsie pisalo o kataklizmach ale tych kataklzmów jakoś nie widać.

Portret użytkownika Kazek12

Apokalipsa następuje na

Apokalipsa następuje na bieżąco, tylko trzeba ją zauważać, bo Apokalipsa nie jest zagładą świata i ludzkości, a odsłanianiem tajemnic , które były dotychczas ukrywaner przed ogółem i do tego nie potrzebne sa 3 dnio ciemności, a to co NASA ogłosiła ma wywołać strach i panikę, a na to ludzie juz nie daja się nabierać.

Portret użytkownika Zenek :)

      Nie "3 dni" ale CAŁY

 
 
 
Nie "3 dni" ale CAŁY TYDZIEŃ CIEMNOŚCI.
 
Tak było w pierwotnym newsie od którego się po tygodniu odstosunkowała NASA mówiąć iż fałszestwo. Ale pamiętajcie o tym iż zarówno nazisci w myckach jak i sama watykańska franca (kolejny papież wiarołomca) są pewni iż do końca roku objawi się im Antychryst. Więc z uwagi na powyższe ta "plota" wcale nią być nie musi. A przynajmniej mogą coś sami odwalić by "wstrząsnąć gojam" szopką typu Sąd Boży (na przykład sponsorowanym przez nich terroryzmem).
 
Nie zmienia to faktu iż głośno zapowiadana przez lokalnego tu ściemniowidza data 26 listopada co to "miała być wielce ważna dla Polski" jakoś przypadkiem po raz kolejny nie wypaliła. Peszek czy też złe instrukcje z centrali wszelkiej obrzydliwości jaka mu poprzez "głosy w słuchawkach" przekazuje rozkazy?
 
 
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

oj wypaliła  ta data w pełnej

oj wypaliła  ta data w pełnej krasie ,tylko nienawiść dzieciakom przesłania oczy ,krótkowzroczność i niezrozumienie sytuacji daje chwilowe poczucie wyższości aby za chwile zobaczyc jak w gruzach upada cały ten niby poukładany śwait .na moim blogu masz opisane co się stało 26 i co to mozę oznaczac dla kraju i dla nas ,teraz wyplaywa prawda o smoleńsku o której też pisałem pól roku temu i ostatnio na blogu ,ale każdemu z nas pisane jest co innego ,jedni zostaną w tym 3 wymiarze ze swoją nienawiścią a inni przejdą dalej .Tego najbardziej się boicie i daltego tak was to rusza i szukacie każdego argumentu aby tylko usparwiedliwić swoją zaprogramowaną nienawiść ,stając się tym samy zakładnikiem tych którzy ją wam wgrali .SKORO ŻYDZI SA WINNI ZŁU NA TYM ŚWIECIE A ZŁO TO NIENAWIŚĆ ,ZAZROŚĆ ,ZAWIŚĆ TO FAKTYCZNIE MUSICIE MIEC W SOBIE ŻYDOWSKĄ KREW ,BO NORMALNI LUDZIE SA WOLNI OD NIENAWIŚCI ,ZAZDROŚCI ITD . Piekne jest to żę w tym dniu miałbyc wybuch i był ,miała byc prowokacja i była ,ale najgorsza rzecz jaka się stała przeszła bez echa ,a to ona będzie stanowić dalsze wasze losy .http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2014/11/kupiony-czas-dzien-po-26-112014.html  a to dla ciebie abyś zrozumiał co wogóle zaszło. zenuś 

Portret użytkownika jojo

jojo tu i czyta i mysli ty

jojo tu i czyta i mysli ty [...] jak masz galaz to wiesz co robic . [...] kogo wkrecasz??? nawed jezeli oni ci cos nawijaja to moga cie wykorzystywac do swoich zamiarow dobro zlo?????????????????? mysl  zaprzeczas sam sobie i nawed tego nie widzisz. powiedz im ze czekam

Portret użytkownika dona

Jakto sie nic nie wydazylo w

Jakto sie nic nie wydazylo w listopadzie w Polsce ??? A oszustwo Wyborow???  Narod Polski oszukany!!! Mysle, ze to jest bardzo wazne wydazenie dla naszego kraju I rodakow.  Ludzie obudzcie sie!!! 

Portret użytkownika Dżolka

Przecież oni zawsze sami coś

Przecież oni zawsze sami coś odwalali np obie wojny światowe. A po odwaleniu natychmiast idą z "pomocą" i cudownymi rozwiązaniami. To przecież mamy na przykładzie sztucznie dmuchanego "terrozyzmu światowego" i coraz silniejszych środkach kontroli...

Portret użytkownika Obserwator 2

Zenek, w sprawie 26 listopada

Zenek, w sprawie 26 listopada br., to jeszcze bym nie przesądzał, że to ściema, gdyż z najwyższej trybuny sejmowej padł oficjalny zarzut o sfałszowaniu wyborów, to chyba warto poczekać do 30.11 i jeszcze dłużej, aby zaobserwować rozwój wypadków, gdyż ich objawienie się w materii, zwykle następuje z pewnym opóźnieniem. Okażmy więc wobec Arona jeszcze trochę cierpliwości.

Portret użytkownika Zenek :)

  Myśl logicznie:   - komu

 
Myśl logicznie:
 
- komu potrzebna jest SZOPKA z "przepowiednią z 26 listopada"?
 
- kto chce od dawna wyprowadzić "patr-idiotyczny" motłoch na ulice by zrobić we Warszawie 2 Majdan by na ich krwi kolejne watachy nazistów z odeskiego kahału doszły do władzy budować tu Judeopolonie?
 
- kogo pili do 3 wojny światowej by w niej wymordować gojów?
 
 
Polska scena "polityczna" to od dawna farsa w jakiej jeszcze przed wyborami ustalano wynik. To iż teraz "przypadkowo" zaszwankował mechanizm to nie "wypadek przy pracy" tylko element nazistowskiego planu żydów wyprowadzenia motłochu (w domyśle kiboli) na ulice by obalić rząd i doprowadzić do osadzenia podobnych żydowskich szumowin banderowskich jak te osiadłe w Kijowie. Na tym polega ta odgrywana właśnie przed Polakami szopka w "protesty wyborcze". Cały tydzień debatowały żydki z wiejskiej nad podziałem stołków w samorządach mając w nosie prawdziwe wyniki a teraz nagle "bełkoczą" o farsie wyborczej i sfałszowaniu wyborów?
 
Czemu te oburzone wiejskie żydki nie doprowadziły do uchwalenia takiej Ordynacji Wyborczej iż by gwarantowała niemożliwość dokonywania podobnych machlojek?
 
- bo by nie dochodził i nie był wybierany świński motłoch do koryta?
 
- bo by nie było wygodnickiego życia na koszt ogłupianego polactwa szczutego do samowyginięcia "katomesjanistycznym bełkotem" o konieczności "iścia na moskala w obronie gejropy"?
 
Chce robactwo walczyć z Putinem to niech walczy we własnym zakresie od Polski od Polaków się odpierdalając. A to że im nie wychodzą daty i mimo odprawiania różnych kabalistycznych obrzędów zarówno i Stwórca jak i Antychryst ma w dupie żydów to fakt znany w ezo od dawna. Od conajmniej 3 lat nie wychodzi tym satanistycznym sadystom czarowanie gojom "świetlanej przyszłości". Bo jak się ich nie odspawa od koryt to sami nie wypierdolą na Madagaskar dając wreście Europejczykom żyć bez wojen.
 
 
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

zenus kompletnie wszytko

zenus kompletnie wszytko pomieszałes ,usuniecie tego rządu jest po to aby zapoczątkowac to co stało sie w islandi ,pooglądaj jak lud obalil wladze ,wygnał bankierów ,stworzyl jeden wspólny bank ,nową konstytucje ,i jakie maja pkb teraz ,jak mozna obalac rząd po to aby wybrac takich samych jacy byli wczesniej? ,przeciez to nie logiczne ,gdybys chociaz raz spojrzał normlanie a nie przez pryzmat nienawiści do wszytkich dookola ,zauwazyl bys ze to co sie dzieje to nie zmiana starego na stare ale starego na cos czego kompletnie jeszcze nie pojmujesz ,nie bedzie partii politycznych i ukladów ,wszystko sie resetuje ,ogladnij film o islandi a zrozumiesz o co chodzi https://www.youtube.com/watch?v=afx5_Vw3edQ   i dlaczego daty stanowią początek nowego czasu .no chyba że wolisz siedziec w swojej nienawiści i powielac bzdury o zydach ,rosjanach ,uni usa itd ,itd 

Portret użytkownika aron jasnowidz

zenus kompletnie wszytko

zenus kompletnie wszytko pomieszałes ,usuniecie tego rządu jest po to aby zapoczątkowac to co stało sie w islandi ,pooglądaj jak lud obalil wladze ,wygnał bankierów ,stworzyl jeden wspólny bank ,nową konstytucje ,i jakie maja pkb teraz ,jak mozna obalac rząd po to aby wybrac takich samych jacy byli wczesniej? ,przeciez to nie logiczne ,gdybys chociaz raz spojrzał normlanie a nie przez pryzmat nienawiści do wszytkich dookola ,zauwazyl bys ze to co sie dzieje to nie zmiana starego na stare ale starego na cos czego kompletnie jeszcze nie pojmujesz ,nie bedzie partii politycznych i ukladów ,wszystko sie resetuje ,ogladnij film o islandi a zrozumiesz o co chodzi https://www.youtube.com/watch?v=afx5_Vw3edQ   i dlaczego daty stanowią początek nowego czasu .no chyba że wolisz siedziec w swojej nienawiści i powielac bzdury o zydach ,rosjanach ,uni usa itd ,itd 

Portret użytkownika Zenek :)

  Wariant Islandzki nie

 
Wariant Islandzki nie zaistnieje w Polsce. Nie jesteśmy wyspą na peryferiach.
 
Obalenie rządu jest jak zaproszenie dla bandytów by ponownie ROZEBRALI Polskę na który to czyn co najmniej 2 nazistowskie szuje się na to ślinią:
- naziści żydowscy z ukrainy (projekt - judeopolonia)
- naziści żydowscy z rfn (projekt - (bezprawnie) Wypędzeni)
 
 
Nie ma w Polsce ani ruchu politycznego ani polityków mogących być siłą jaka ocali Polskę przez rozdziobaniem przez w/w nazistowskie ośmiornice bo w "elity" programowano żydowską ideologię "nienawiści rasowej" do innych słowiańskich państw właśnie po to by w Polsce było zawsze zwarte i gotowe zagłębie zjudaizowanych, podatnych na semicką nazistowska propagandę, przygłupów zawsze gotowych rozwalać swój kraj by budować tu nazistowski ZION będący dla nich gestapowskim katem.
 
 
 

Strony

Skomentuj