NASA rzekomo oświadczyła, że czekają nas 3 dni ciemności ?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci Internet lotem błyskawicy rozeszła się informacja na temat rzekomych dni ciemności nadchodzących w drugiej połowie grudnia. Rzekomi specjaliści z NASA rozprzestrzenili w Internecie informacje, wedle których między 16 a 22 grudnia dojdzie do okresu trzech dni ciemności na naszej planecie.

 

W tradycji chrześcijańskiej oczekuje się trzech dni ciemności, które miały poprzedzić ziemską apokalipsę. Wspomnienie tego okresu znajduje się w Apokalipsie św. Jana oraz w wielu przepowiedniach maryjnych. Kościół Katolicki uważa, że trzy dni ciemności zapoczątkują sąd ostateczny.

 

Oczywiście NASA prawie natychmiast odcięła się od tych pogłosek nazywając je absurdem. Z rozpowszechnianych przekazów wynikało, że w okresie od 16 do 22 grudnia nastąpią słynne trzy dni ciemności spowodowanej wielką burzą słoneczną. Miałaby ona niby spowodować, że pył i kosmiczne szczątki zostaną wzbudzone i zakryją do 90% światła słonecznego.

 

Trudno to nazwać inaczej niż totalnym absurdem. Jakkolwiek można sobie wyobrazić jakieś niezwykłe wydarzenia to z pewnością nie będą one związane z aktywnością słoneczną, która jest po prostu na tyle wielką niewiadomą, że nawet jeśli rzekomo słynna NASA mówi o rozbłyskach jakie mają nastąpić w konkretnym okresie czasu, to jest to raczej na pewno oszustwo, a nie proroctwo.

 

Prawda jest taka, że nie można przewidzieć wcześniej aktywności Słońca i jeśli ktoś twierdzi, że to potrafi to kłamie, albo wydaje mu się tylko, że potrafi. Nawet jednak jeśli doszłoby do potężnych rozbłysków, to jedyne czego moglibyśmy oczekiwać to unieruchomienie pewnej liczby satelitów i sprzętu elektronicznego na Ziemi, a nie dni ciemności spowodowanych absurdalnym przysłanianiem światła słonecznego.

 

Wedle pewnych teorii słynne trzy dni ciemności są w istocie przyswajalnym dla ludzkiego umysłu opisem zjawiska kwantowego przejścia na wyższy poziom egzystencji. Coś takiego buddyzm nazywa oświeceniem. Trzy dni ciemności miały zapoczątkować ten proces.

 

Gdy jednak słyszy się, że rzekome ciemności ma wywołać rozbłysk słoneczny, który przysłoni światło gwiazdy, to można tylko gorzko zapłakać nad tymi, którzy wierzą w tak oczywiste prowokacje okraszone oszukańczo zasłużoną renomą NASA.

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/wideo/czym-moga-byc-mityczne-trzy-dni-ciemnosci-o-ktorych-wspomina-wiele-przekazow

http://innemedium.pl/wiadomosc/trzy-dni-ciemnosci-moga-zainicjowac-przejscie-kwantowe

http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-informacje-o-trzech-dniach-ciemnosci

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika TheTruth

I... zasłonić okna i nie

I... zasłonić okna i nie wyglądać przez nie? Bo... Demony nas zabiorą... Ja wyjrzę przez okno i się postawię. Ktoś to musi zrobić... [ciach] teatrzyk... czas skończyć. Nie będę siedział 3 dni i się modlił. Nie mam zamiaru się podporządkowywać.

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Ja agregat prondotwórczy na

Ja agregat prondotwórczy na wszelki  wypadek sprawiłam sobie, taki nie zaduży, na miare własnego królestwa, przezornyn zawsze, no, prawie zawsze ubezpieczony, patrząc na dzisiejsze czasy i co się dzieje, kwanty, boskie komórki, splątania, przepowiednie, apokalipsy i porównania, bo co życie to królestwo, że i w końcu, tak se myśle, że Nasza kochana Boziuchna nie wie, co prawda a fałsz.
, a moje koty, to pukają łapkami w szyby okienne, a potem w TV ,o..  takie cuda.. białe to czarne, czarne to białe, no i jeszcze pośrodku szare..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika b@ron

iwonamalgorzata..."nie

iwonamalgorzata..."nie zaduży" to znaczy jaki? bo przez 3 dni ciemności, dużo prądu potrzeba bedzie.
ps. powiedz kotkom żeby przez 3 dni ciemności nie pukały łapkami w szyby okienne...szyby zachlap wapnem i zaklej jeszcze czarnym papierem i za nic w świecie nie wyglądaj przez okno...nie zapomnij paliwa do agregatu, choć i tak ci nie bedzie potrzebne, bo jak się zaczną 3 dni ciemności to bedzie już za późno żeby go włączyć, bo nie wyjdziesz z domu...a agregatu nie włączaj w domu bo sie zatrujesz spalinami i nim miną 3 dni ciemności, umrzesz bez wyglądania przez okno...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Moja Arka jest troche

Moja Arka jest troche większa, a Twoja? Przepraszam, zapomniałam że to forum męskie, to i słów powinnam innych używać, i z innych ksiąg czytać..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika b@ron

iwonamalgorzata...nijakiej

iwonamalgorzata...nijakiej arki nie posiadam...powyższym postem starałem się ci pokazać że będąc przygotowani na takową apokalipsę i tak przegapimy początek...więc po co się przygotowywać?...to nie jest męskie forum, kobiety są tutaj mile widziane i zapraszam cię tutaj nawet bardzo serdecznie Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika iwonamalgorzata

Spójrz w siebie, i pomyśl,

Spójrz w siebie, i pomyśl, jaki świat dał nam Pan, Wielki, malutki,Kosmiczny i Ziemski, i aby, aby malusi, na zewnątrz i wewnątrz, więc pomyśl czy Apokalipsa, może  zacząć się od Kosmosu, od Wielkiego Swiata czy od Nas od wewnątrz Nas, patrzysz wszędzie a zobaczyłeś samego siebie? swój wielki mały Światek , zrobiłeś porządek z nim i pogodziłeś się z sobą i Bogiem,jęśli  tak to czekaj na zmiany, Pan dając nam życie, dał nam  je na wieczność, czy ono będzie trwać wieki, czy malusią chwileczke, rozrzesz horyzonty w sobie a potem wyjdz na zewnątrz a z czasem usłyszy się muzyczkę i Boskie tony, czasami splątane tak jak i Boskie Światy, ale zaczniesz z Panem pomalusi, maluteńku, kapineczke, chwileczke Boskie rytmy grać,, a potem zobaczymy jak potoczy się Świat, " ..

"monotonia cichego życia pobudza umysł do twórczości.."A.E

Portret użytkownika b@ron

iwonamalgorzata...jeżeli

iwonamalgorzata...jeżeli kiedyś jakaś apokalipsa bedzie miała miejsce, to jak najbardziej może zacząć się od kosmosu jak i sami ją możemy spowodować.
Co do pytania o pogodzeniu się z sobą i bogiem?...jestem osobą z wielkimi wątpliwościami co do istoty Boga, tak więc nie da rady pogodzić się z kimś/czymś, kogo/czego nie da rady zrozumieć na tą chwilę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika TheTruth

Przede wszystkim możemy

Przede wszystkim możemy zapobiec proroctwom, przepowiedniom i... przeciwstawić się teatrzykowy Boga. Przestańmy płodzić dzieci i w 100-200 lat rasa ludzka się zakończy. Przepowiednie się nie sprawdzą a Bóg nie będzie miał teatrzyku, my nie będziemy inwigilowani, przestaniemy cierpieć i musimy myśleć przyszłościowo już teraz. Możemy zmienić plany Boga! Możemy zdecydować czy za 100-200 lat życie się skończy! Niestety większość ludzi woli życie materialne i się nie poświęci dla ludzkości. Zacząłem od siebie. Mieszkam sam, nie płodzę bękartów i czekam na koniec świata.

Strony

Skomentuj