Sensacyjne lądowanie UFO istot w USA - częściowe nagrania policji z Las Vegas !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W miejscowości Las Vegas, w USA, z 7 na 8 czerwca 2023 r., około godziny 23:50, policja otrzymała telefoniczne wezwanie o pomoc. Młody chłopak, mniej więcej 12-14 lat dzwonił wystraszony, mówiąc do policjantki, że: "na ich podwórku wylądowało UFO, z którego wyszło dwóch wielkich (około dwu-metrowej wysokości) obcych, posiadali wielkie błyszczące oczy i wielkie usta, w 100% nie byli to ludzie".

 

Rozmowa się nagrała, można ją odsłuchać. W tym samym czasie policjant Departamentu Policji Metropolitalnej Las Vegas będący blisko miejsca lądowania UFO wielkoludów prowadził patrol, nagranie z jego osobistej kamery, przymocowanej do koszuli, uchwyciło podejrzane UFO, szybujące po nocnym niebie ku dołowi, w kierunku wspomnianego miejsca zamieszkania rodziny młodego chłopca.

W tym samym czasie chłopak zgłosił coś, co jak przekazał przez telefon: „w 100% nie jest człowiekiem”, to coś wylądowało na ich terenie, wieść szybko się rozniosła po okolicy, o czym poinformował lokalny kanał telewizyjny 8 News. Nagranie i relację o tym możecie zobaczyć w programie pastora Hoggarda, który komentował to niezwykłe wydarzenie. Całą relację i program "kanału telewizyjnego 8 News" można obejrzeć od 58 minuty i 30 sekundy ("UFO Whistleblowers Ready to Reveal"). Oczywiście "niusów" o tym zdarzeniu jest już bardzo dużo, obiegło ono już cały zamieszkały świat. Na nagraniu widzimy niezwykłego zielonkawego koloru "jakby kometę", zbliżającą się do domku młodego chłopaka i jego rodziny (kadry powyżej i poniżej).

Rodzina dokonała nagrania, ale kamerzysta ze strachu chował się z tyłu rodziny więc chyba nie nagrano wielkoludów UFO, pewności nie mamy bo sprawa jest gorąca, a policja USA ma zakaz upubliczniania nagrań z prywatnych posiadłości. Relacja i świadkowie wyglądają na bardzo wystraszonych. Nie mamy reż pewności czy nagranie UFO z kamery policjanta jest tym samym, o którym wspomina stacja teliwizyjna "News 8", bo na nagraniu policjanta widnieje inna data oraz inny czas, jednak to właśnie nagranie upublicznia wspomniana stacja TV więc może jest to pojazd wielkoludów UFO. Całą ta sytuacja potwierdza istnienie Obcych inteligencji i może mieć związek z ostatnimi próbami odtajnienia akt UFO przez amerykańskich urzędników. Ktoś z "kosmicznej federacji" chciał pomóc w tzw. "Wielkim ujawnieniu" ? (Dalsza częśćw linku...)

Linki:

https://nypost.com/2023/06/08/las-vegas-police-spot-ufo-and-residents-cl...

UFO Whistleblowers Ready to Reveal

https://youtu.be/SsRjv1kNS5k?t=3510

Las Vegas aliens? Police respond to call about UFO crash

https://youtu.be/Az0qcXxmTvE

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zdarzenie miało miejsce

Zdarzenie miało miejsce pierwszego maja... tak jak pokazuje datownik z osobistej kamery policji... dodatkowo jest nagranie z komórki rodziny jak się chowają za płotem, a zza płotu coś wyziera ale tylko przez szczeble widać ruch ufo istot... ktoś to wideo opracował, bardzo prawdopodobne że to istoty ufo tam się przemieszczają...

Lądowanie UFO wielkoludów w Las Vegas - próba video analizy

https://youtu.be/X6BX1TLEAeo

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj