Dziwne morskie stworzenie odnaleziono na brzegu Morza Beringa

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do niezwykle intrygującego znaleziska doszło na Syberii. Mieszkańcy zauważyli tajemnicze morskie stworzenie, które zostało wyrzucone na brzeg. 

Ogromne pozostałości potwora zostały znalezione w okolicach Morza Beringa. Mieszkańcy zwrócili uwagę w szczególności na jego niecodzienny kształt oraz nieprzyjemny zapach. Po analizie wideo można odnieść wrażenie, że stworzenie posiada liczne, owłosione kończyny lecz trudno dostrzec jakiekolwiek rysy twarzy bądź gałek ocznych. Na poniższym filmie możecie z bliska przyjrzeć się potworowi z głębin:

W sieci pojawiło się kilka teorii związanych z genezą i pochodzeniem stworzenia, wyrzuconego na brzeg przez morskie fale. Niektórzy widzowie podejrzewają, że mieszkańcy Syberii odkryli szczątki włochatego mamuta. Gdyby tak było to byłaby to jeszcze bardziej niezwykła sprawa. 

 

Naukowcy bardziej przychylają się do tezy, że znalezione zwłoki mogą być częścią wieloryba, której ogromny ssak się pozbył. Póki co, zagadka pozostaje bez jednoznacznej odpowiedzi, a możliwych wariantów jej rozwiązania jest całkiem sporo.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Hostus

"Naukowcy bardziej

"Naukowcy bardziej przychylają się do tezy, że znalezione zwłoki mogą być częścią wieloryba, której ogromny ssak się pozbył."

Odpiłował sobie włochaty tyłek, bo mu do image'u nie pasował...

ja pier....

Skomentuj