Na Florydzie zatrzymano grupę prawdziwych kanibali

Kategorie: 

Źródło: http://www.snopes.com/cannibals-arrested-florida/

Na Florydzie policja z Vernal Heights otrzymała od mieszkańców zgłoszenie o dziwnych dźwięków, dochodzących z domu nr 3845  przy Toolson Lane. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, ustalili, że trzech mężczyzn konsumuje ludzkie mięso w rytmie piosenki Enya „Who Can Say".

Ponadto, pod starymi meblami znaleziono ludzkie szczątki, a w lodowce poćwiartowane ciała co najmniej siedmiu lub ośmiu osób. Dodatkowo w piwnicy odkryto arsenał narzędzi, przeznaczony do rozbiórki zwłok.

Podczas przesłuchania kanibale, tj. 62-letni William Provost, 51-letni Dennis Ratcliff i 36-letni Michael Dore, mówili o korzyściach płynących z konsumpcji potraw, przygotowywanych na bazie człowieczych tkanek. Ich zdaniem, można w ten sposób leczyć cukrzycę typu I i II oraz depresję. Ofiarami zwyrodnialców byli bezdomni, z którym zawiązywano znajomości w podrzędnych barach.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pilippek

prosze admina o zachowanie

prosze admina o zachowanie resztek godnosci i rozumu człowieka(do tallina juz nie ma co kierowac tych slow) i usunięcie tego chłamu ktory jest fejkiem. jaki cel tego artykułu tutaj?

zeby udowodnic czytelnikom ze nieważne jest sprawdzenie tej informacji tylko wrzucanie kazdej taniej bajeczki..?; /

Strony

Skomentuj