Uczniowie kolumbijskiej szkoły zostali opętani przez demony!

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Zgodnie z reportażem jednej z kolumbijskich telewizji, szkoła w miejscowości Palomino padła ofiarą masowych opętań przez demony. Rodzice dzieci, które miały zostać opętane domagają się obecnie pomocy księdza z okolicznej parafii.

Cała ta sprawa jest dość osobliwa, bo mimo iż szóstka uczniów, została poddana opiece lekarskiej to zdaniem przedstawicieli szpitala, nie ma żadnej medycznej przyczyny dla ich zachowań takich jak nagłe omdlenia czy ataki agresji. Stąd też wzięły się bardziej paranormalne teorie uwzględniające udział demonów. Czy jednak rzeczywiście mamy tu doczynienia z ingerencją jakichś paranormalnych sił?

To wyjaśnienie wydaje się dość naturalne biorąc pod uwagę, że mamy to doczynienia z chrześcijańską szkołą i dość religijnym narodem. Kwestia tego czy jest to jedynie zbiorowa histeria (tak jak chcieliby sceptycy) czy rzeczywisty objaw działań szatana jest dość dyskusyjna. Jedyny dowód jaki posiadamy to mocno zamazane nagranie wideo udostępnione podczas reportażu telewizyjnego. Widzimy na nim wynoszonych z budynku ludzi i w zasadzie niewiele więcej.

Nie byłby to pierwszy przypadek gdy w Kolumbii miało dojść do masowego opętania. Jeszcze w ubiegłym roku w kolumbijskim mieście Lloro blisko 20 osób zostało opętanych w wyniku nieodpowiedzialnej zabawy z tabliczką Ouija. Kilka miesięcy wcześniej w bardzo podobny sposób opętano aż 80 osób z miasta Tarapoto. Czy oznacza to jednak że zdarzenia z Palomino są kolejnym rozdziałem w tej niepokojącej historii? A może poprostu źle zinterpretowanym przypadkiem masowej histerii?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dębowe

"To wyjaśnienie wydaje się

"To wyjaśnienie wydaje się dość naturalne biorąc pod uwagę, że mamy to doczynienia z chrześcijańską szkołą i dość religijnym narodem"

Nie Chrześcijańską, tylko Katolicką. Pojęcia nie masz czym jedno od drugiego się różni, to nie pisz o tym.

Portret użytkownika reklama

1 Czerwca wszyscy głodujemy

1 Czerwca wszyscy głodujemy żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci. Zapraszam do wspólnej głodówki. Zapraszam wszystkich do wspólnego protestu żeby usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci, razem protestujmy, głodujmy oraz nadajmy na żywo na YouTube oraz organizujmy protesty w swoich okolicach.  możecie protestować nawet w domu wystarczy nadawać na żywo na YouTube, Facebooku lub innych stronach internetowych tylko żeby  usunięto telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.

Napiszcie kartony z napisami - Usunąć telewizory z placówek gdzie przebywają chore dzieci.

Portret użytkownika zibi1973

Ja to czekam kiedy pojawi się

Ja to czekam kiedy pojawi się ktoś taki co uratuje ludzkość, co otworzy takie budki coś jak te na fotografie,takie na ulicy,wrzucasz pieniądze i kupujesz wolność,chodzi o taką co będzie zdolna wytworzyć 273,15 czyli zero bezwzględne,ciekły azot to za mało do wolności,dobre na przechowalnie,te budki dla takich co nie będą chcieli już dalej się męczyć na około z tą reinkarnacją,tworzenie rodzin i nagle zakańczają bo to twój czas,za dużo tu na ziemi robią z baranków najgorszych,robią z ludzi morderców, życie to stek kłamstw nie do przełknięcia,to koszmar który musi ktoś zakończyć,czekam na takiego można powiedzieć zbawce co uratuje ludzkość,a niedowiarki z świadomością będą żyć wiecznie oszukani, tylko jeszcze nie wiadomo w kim 

Portret użytkownika Alojzy

Dobra wiadomość to taka, że

Dobra wiadomość to taka, że mimo niezdrowego stylu, chaotycznego rozrzucenia słów, chorych skojarzeń i przeskoków myśli, urwanych wątków skręcających w zupełnie inne wątki i upchnięciu tego wszystkiego w postaci 112 słów w jednym bezsensownym zdaniu bez kropki - to Cię zupełnie rozumiem i myślę podobnie.

Natomiast zła wiadomość to taka, że mimo niezdrowego stylu, chaotycznego rozrzucenia słów, chorych skojarzeń i przeskoków myśli, urwanych wątków skręcających w zupełnie inne wątki i upchnięciu tego wszystkiego w postaci 112 słów w jednym bezsensownym zdaniu bez kropki - to Cię zupełnie rozumiem i myślę podobnie.

A zbawca to zabłądził, uchlał się i z menelami śpiewa "góralu czy ci nie żal" gdzieś pod płotem.

Portret użytkownika mordulec

Zibi nie przybędzie żaden

Zibi nie przybędzie żaden zbawca. Właśnie po to to jest, aby ludzie czekali na zbawiciela, który przybędzie łaskawie niewiadomo kiedy, by zrobić porządek za ludzi, a przez ten czas odpowiednie grupy sobie grabią i mordują w najlepsze. Zbawicielem dla ludzkości, jest sama ludzkości, ale biorąc pod uwagę stopień jej podzielenia, uważam, że coś w stylu ,,zjednoczona rasa ludzka (nie NWO)" jest już po prostu niemożliwe. Być może teraz na Ziemi, trwa coś w stylu oddzielenie ziarna od plew, gdzie jedni kochający materię pozostaną w 3D, a inni przejdą w 4 i 5D. To bardzo dziwne czasy. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Kmieciu

Znowuż lokalny klech do

Znowuż lokalny klech do ciasta na "Ciało Chytrusa" dosypał bielunia, albo żydził na mące i kupił taką "z promocji", ze sporyszem... Jak w Średniowieczu, qrna Sad - widać "owieczki" nie chciały być już baranami dłużej, wolałyby wyjść z nędzy i III Świata (ale za to z łobrozkiem NMP i JP2 w każdym pomieszczeniu w domu) i dociągnąć w końcu do XXI w., to trzeba było szybko działać - wszak jakiekolwiek godne życie jest dla katolika niedopuszczalne (poza księdzem), bo cierpieć trza i się umartwiać, a za krzywdy dziękować! Sama Maryja wszem i wobec wszystkim niedoj*banym pastuszkom i p*jebanym Faustynom czy tam innym zboczonym zakonnicom-sadomasochistkom tak objawiła i tak ma być! Godne życie jest tylko dla wyrodu przebranego, a goje mają żyć "jako psy na śmietniku" pod groźbą "Piekła"...

 

Strony

Skomentuj