Marzulli ujawnia kolejne sensacyjne wyniki badań !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Słynny L.A. Marzulli ujawnia fragmenty swoich zaawansowanych badań nad istotami wielko czaszkowymi. Dla większości mogą być ogromnie interesujące, ale dla chrześcijan są wręcz sensacyjne ! Wszystko wskazuje na to, że amerykański badacz tajemnic ludzkości zidentyfikował jedną z zaginionych ras humanoidów. Z jego badań wynika, że istoty o bardzo dziwnym wyglądzie uciekły przed nadciągającymi Hebrajczykami.

 

Badania genetyczne potwierdzają, że mamy do czynienia z nieznanym "Homo sapiens". Genetycy badający DNA wielkich czaszek, które dostarczył wspomniany tropiciel, odkryli  genom częściowo pasujący do  ludów zamieszkujących tereny Lawantu (dzisiejszą Syrię, Jordanię, Liban, Izrael,  Azję Mniejszą (Turcja) i Egipt.) Może to nie jest jeszcze aż tak nadzwyczajne, jednak gdy Marzulli zlecił wykonanie rekonstrukcji wyglądu tych istot, pojawiła się szokująca osobliwość.

 

Osoba zajmująca się robieniem odwzorowania na podstawie anatomii prawdziwych czaszek, wykonała portret humanoidów zgodnie z wszystkimi anomaliami konstrukcji koścca. W momencie gdy Marzulli zobaczył rekonstrukcję zaniemówił. Obraz przedstawia istoty z bardzo długimi szyjami ! A teraz najważniejsze. Niezmordowany amerykański badacz twierdzi, że jedna z Biblijnych ras gigantów była nazywana "o długich szyjach vel noszący naszyjniki", w języku hebrajskim Anakim ! Dla wszystkich interesujących się biblijną archeologią jest to niezwykle cenna informacja, na wagę złota !

Stąd można wyjaśnić zagadkę sztucznego wydłużania szyi pośród niektórych ludów. Proceder ten trwa od czasów niepamiętnych do dnia dzisiejszego. Przypomnijmy, że Biblia wspomina o innych egzotycznych hybrydach. Wiemy, że nazwy dla starożytnych Hebrajczyków były kluczowe, były kluczami do zrozumienia otaczającej ich rzeczywistości, stąd czytamy w Piśmie świętym o: Emim (potworności), Refa'im (osłabiający), Gibborim (wielcy bohaterowie), Zamzummim (dokonujący wyczynów) czy Awwim(niszczyciele vel węże). Starożytne ludy Moabitów, Ammonitów i Gileadytów nazywały olbrzymów jako Emim (postrachy), Zumzummim vel Zuzim (krzątający się), zaś Refaim jako (osłabiający). W mitologii ugaryckiej Refaim występowali pod postacią upiorów. W udostępnionym filmie programu "Prophecy Watchers" Marzulli zdradza więcej szczegółów. Pokazuje czaszki pozbawione ludzkiego czoła ! (Patrz rekonstrukcje).

Zakazana archeologia to nie tylko tykająca bomba, to także duchowa przygoda. Każdy kto podąża ścieżką poszukiwacza zaginionej ludzkości doświadcza rzeczywistości nadprzyrodzonej, wcześniej czy pozniej przechodzi przez jakiś rodzaj tajemniczych "bram". Zaginione cywilizacje, zwłaszcza ta pierwsza, zajmowały się duchowością, a może przede wszystkim rzeczami niewidzialnymi, doświadczały rzeczywistości nadprzyrodzonej.

 

Stąd zapisane, pozostawione i odkopywane starożytne  obrazy świadomości należą do jednych z najbardziej tajemniczych. Dla osób które nie posiadają styczności z Duchem Świętym mogą być niebezpieczne, lub stać się drogą na manowce. Dlatego adepci odczytu pradawnych obrazów świadomości powinni zwrócić się do Jezusa, by uzyskać wsparcie w zrozumieniu spraw zakrytych. Bądzmy świadomi, że tamte istoty w oczach Boga YHWH zajmowały się niedozwoloną technologią, dlatego powinniśmy starać się przejść przez bramę Zbawiciela "Powtórnie więc powiedział do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec." Jana 10:1-20

 

L.A. Marzulli: Nephilim Hybrids

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

X wieczny muzłmański uczony i

X wieczny muzłmański uczony i podróżnik Abu al-Hasan (Al-Mas’udi), pochodzący z Bagdadu pisał w jego notatkach tak: „Arka zatrzymała się na szczycie El-Judi. Jest to szczyt na przeciw Masur’y, i rozciąga się do Jezi-rah Ibn ‘Omar, który należy do terytorium el-Mausil. Szczyt jest oddalony o 8 „farsangów” (około 48 km) od Tygrysu. Miejsce gdzie zatrzymał się statek, jest ciągle widoczny” Takie dokładne ujęcie sprawy widocznych jeszcze szczątków wskazuje bezpośrednio na Cudi Dagh ! Inny uczony z tego okresu Ibn Haukal również wskazywał na to miejsce jako to, gdzie Noe wybudować miał miasto. Inny badacz i georaf Zakariya ibn Muhammad al Qazvini z 13 wieku, Irańczyk, donosił że drewno Arki Noego było wciąż widoczne do czasu przełomu 8 i 9 wieku naszej ery, co w irańskim określone było jako czas ‚Abbasid’, informował także że drewno to zostało wykorzystane do budowy klasztoru (meczetu) (Hamd-Allah Mustawfi , 1340, tłumaczenie: G. Le Strange, 1919, str. 184).

Ważne zdjęcia w temacie

w pełnej rozdzielczosci do obejrzenia na stronie o Arce Noego przesunięctej do innego wymiaru

http://popotopie.blogspot.com/2014/11/arka-noego-przesunieta-do-innego.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Niestety szanowny admin

Niestety szanowny admin wyłączył możliwość robienia poprawek w raz dodanym tekście więc nie dałem rady dodać ważnej kompilacji zdjęć. Oto ona

"W południowo-zachodniej Afiyce znaleziono niezwykle wielkie pięściaki i skrobacze, których używać musieli ludzie olbrzymy. Pojedyncze pięściaki miały 32 cen­tymetry długości, 22 centymetry szerokości i ważyły 4,2 kilograma. W Syrii znale­ziono podobne egzemplarze o wadze 3,8 kilograma. Można z tego wnioskować, że istota, która ich używała, miała 4 metry wzrostu. Czyżby w mitach o tytanach nie było przesady? Czy istnieje jakaś genetycznie uwarunkowana granica wzrostu? Według donie­sienia prasowego z 27 sierpnia 1996 roku nowozelandzcy naukowy odkryli u bydła gen, który powoduje, że mięśnie przyrastają dwa razy szybciej niż normalnie. Wzrost i wiek wydają się być ograniczone przez kontrolę genów. Powstaje pytanie: dlaczego? Czy ktoś sztucznie wbudował organizmom ograniczenia, czy to natura jest dość inteligentna, aby ocenić, gdzie leżą granice rozwoju? Naturalne sterowa­nie najwyraźniej nie wchodzi w grę, bo dawniej olbrzymi wzrost był czymś normalnym, jak tego dowodzą niezliczone znaleziska. Jako wytłumaczenie pozo­staje więc tylko sztucznie wbudowana granica? Ale kto ją wbudował?..."

Ewolucja to naukowa ułuda i zwiedzenie. Ważne informacje można znaleść pod tym linkiem:

http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Jeżeli przyjrzeć się bardzo dokładnie teorii doboru naturalnego to nic się nie zgadza w nauce proponowanej przez ewolucyjne grono. Są oni zwiedzeni przez potężne Istoty kosmiczne i ich zaawansowaną myśl, która została przekazana Darwinowi oraz jego wcześniejszym "kolegom" po fachu ewolucjonistycznym, okazali się oni zresztą spirytystami-ezoterykami z prawdziwego zdarzenia. Dotarłem ostatnio do historycznych materiałów opisujących "zródła wiedzy ewolucjonistycznej" ! Historę tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz duchowy zamieniony na naukę lub jak by go dzisiaj nazwano channelingową ideę, pochodzącą od istot innowymiarowych (z innego wymiaru). Wiara w Boga jako Stwórcę została zastąpiona przez teorię Darwina. Ewolu­cja, nauka o cudownym i nieprawdopodobnym rozwoju od związków chemicznych do człowieka, zdawała się czymś bardziej namacalnym, łatwiej wyobrażalnym niż cudowne stworzenie przez potężną Istotę duchową.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Naturalne sterowa­nie

"...Naturalne sterowa­nie najwyraźniej nie wchodzi w grę, bo dawniej olbrzymi wzrost był czymś normalnym, jak tego dowodzą niezliczone znaleziska. Jako wytłumaczenie pozo­staje więc tylko sztucznie wbudowana granica? Ale kto ją wbudował?..."

Własnie to była naturalna kontrola warunkami na Ziemi przed Potopem...

Tlen w atmosferze ok. 40% ( udowodnione odkryciami zawartości powietrza pęcherzyków w żywicy "sprzed milionów lat") oraz 20x wiekszym natężeniem lini sił pola magnetycznego Ziemi przed spękaniem jej jednolitej skorupy, czyli przed powstaniem płyt kontynetalnych....

Tylko głupcy mogą się nad tym zastanawiać...

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj