Mnich buddyjski przewidział epidemię koronawirusa już sto lat temu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kiedy ludzkość boryka się z trudnościami i konsekwencjami na dużą skalę, niektórzy próbują analizować bieżące wydarzenia, a niektórzy, na przykład, szukają odpowiedzi w przeszłości.

 

Lokalne media w Chinach nagle przypomniały sobie, że wydarzenia zostały całkowicie przepowiedziane przez buddyjskiego mnicha o imieniu Zigong. Kapłan przewidział „nadejście” koronawirusa sto lat temu i opisał to, aby nie stracić cennych informacji, które otrzymał.

 

W Chinach takie proroctwa są zakazane, ponieważ są sprzeczne z ideologią komunistyczną kraju. Jednak Chińczycy mieszkający w Stanach Zjednoczonych opublikowali pełny tekst tego proroctwa w Internecie, tłumacząc go na angielski dla ogółu społeczeństwa. Ponadto dostarczone informacje zostały dostosowane do bieżącego kalendarza.

 

W 2020 r. całe Chiny będą płakać, sytuacja będzie tak zła, że Nowy Rok nie będzie obchodzony. Zaraza nadejdzie, a nawet dzikie zwierzęta ukryją się w górach. Najpierw zaraza dotrze do Chin, a następnie rozprzestrzeni się na cały świat. Ceny produktów wzrosną, więc nie każdy będzie mógł je kupić.

 

Domy zatoną pod wodą. W tym roku podczas żniw przyjdzie szarańcza i zniszczy wszystkie uprawy. Gdy koniki polne zniszczą plony, dym i ogień wybuchną z ziemi, a wszystkie rzeki się rozleją. Ponadto mnich pisze, że aby przetrwać, ludzie muszą być bardziej zjednoczeni, gromadzić dużo złota i jedzenia, a także dzielić się z tymi, których kochają.

 

Naukowcy uważają, że pierwsza część przepowiedni zaczyna się spełniać, podobnie jak Chińczycy. Ponadto, zgodnie z przepowiednią, zaraza powinna rozprzestrzeniać się na cały świat. Nastąpią wybuchy wulkanów i trzęsienia ziemi, a ostatnia część prognozy mówi o Wielkiej Powodzi. Cóż, możemy tylko obserwować wydarzenia i wyciągać z tego właściwe wnioski.

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ForrestPLK

<strong>Dlaczego wszystkie

Dlaczego wszystkie "wielkie przepowiednie", które usłyszymy, ujawniane są dopiero PO FAKCIE? No kurrr... ja już żygam takimi fejkami. Tak samo było z przepowiedniami (nie pamietam już) chyba Baby Wangi. Coś się stało, nagle przypomniana lista przepowiedni i faktycznie "przepowiedziała", ale google pamieta i wyszukiwarką sięgnąłem kilka lat wstecz - co odkryłem? Niczego takiego nie było. Ja jużnie wierzę w przepowiednie, bo to bujda na kółkach. Dziękuję za uwagę.

Portret użytkownika Wizard

Dlaczego dopiero teraz

Dlaczego dopiero teraz słychać o tym mnichu? I nie muszę czekać na odpowiedź na to pytanie, bo mniemam, że w tym stylu przepowiedni są tysiące, a to oznacza, że można którąś z nich dopasować do każdej sytuacji na świecie. Mówiąc totolotkowo , jest to pełny system, czyli jest tam zawarte każde możliwe zdażenie.

Strony

Skomentuj