Titanic nie zatonął w wyniku zderzenia z górą lodową – eksperci przedstawili nową wersję wydarzeń

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przyczyną zatonięcia Titanica było zderzenie z górą lodową i to jest oficjalnie przyjęta wersja. Nowe dowody wskazują jednak na coś innego. W przedniej części kadłuba wybuchł rzekomo pożar, który doprowadził do tej tragedii.

 

 

The Independent poinformował, że eksperci potwierdzili teorię pożaru na pokładzie. Nowa analiza obrazów ze statku wskazuje na ogień, jako główną przyczynę zniszczenia giganta.

 

Dziennikarz Shannon Moloney poświęcił ponad 30 lat badań na temat katastrofy na Atlantyku. Przestudiował wszystkie fotografie, wykonane przez głównego inżyniera, zanim statek opuścił Belfast. Według The Independent, Moloney dostrzegł potem na zatopionym kadłubie długi 30 – metrowy ślad.

 

Eksperci już potwierdzili, że szrama została spowodowana przez pożar, który wybuchł w komorze paliwowej. Zespół 12 mężczyzn próbował ugasić ogień, ale nie dali rady, bo temperatura osiągnęła 1000 stopni Celsjusza. Dopiero potem Titanic otarł się o górę lodową, a rozgrzane do czerwoności żelastwo nie wytrzymało tego kontaktu i jednostka poszła na dno.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rott

według mnie, to jack ukrył

według mnie, to jack ukrył sie za zbiornikiem kiedy go scigano, na pewno miał ze sobą zapalniczkę bo uwielbiał popalać swoją fajkę jak tylko udało mu sie przeszmuglować trochę tytoniu z za granicy. 

Zapalajac ów fajkę, niechcący zaprószył ogień co wywołało pożar .

faktycznie ogień był bardzo gorący i rozrzarzyl powłokę kadłuba do czerwonej blachy. Kiedy dowiedziano sie o sytuacji, poproszono o pomoc i wysłano natychmiast jednostki specjalne z Europy oraz jedna z Islandii. (Tajemnica jest ze Polska wysłała oddział FORMOZA w celu pomocy poszkodowanym oraz opanowanie siła pożaru kadłuba )

za wszystkim stał Stalin bo kiedy dowiedzial sie o próbie przeszmuglowania radzieckiego tytoniu do stanów zjednoczonych produkowanego w USA wpadł w zaiscie ogromna wściekłość i nakazał bolszewikom wypłynąć natychmiast i zatopić statek. 

To jest prawdziwa historia, a nie wasze dziwne sugestie, tyle dowiedziałem sie na klatce od Antoniego. Był bardzo miły i wiedział co mówi .

a wy jesteście w błędzie 

 

pozdrawiam 

Portret użytkownika zibi1973

Nie wiem czy wiecie  a chodzi

Nie wiem czy wiecie  a chodzi o tych co nie dostaną się do nieba zostaną u szatana kozami,tak siostra zakonna mówiła córce w szkole,widzę że każdy z swojej strony ufonautycznej ma swoich szpiegów,ze strony pobożnej sam Jezus był w piekle i widział wszystko,mowa do tych ludzi zniewolonych przez ufo,chcecie być niewolnikami po śmierci,a może by tak zacząć się interesować czym jest ta dusza,moje podejrzenie to jakieś skupisko powietrza,innej gęstości,na pewno związane z elektrycznością,bez elektryczności byśmy nie funkcjonowali,coś przy śmierci odbierają,oczywiście przez nich robioną,na pewno sami nie umieramy,wydaje mi się że czas się od nich odciąć,za dużo sobie pozwalają,jeśli sami zaczniemy odchodzić to skończy się im kopanie pod człowieka,niech sami sobie robią dzieci i topią czy podpalają,u mnie są przekreśleni,a Titanic tak samo skończył,podpalili zatopili,dusze zagarnęli,temu z wulkanu potrzebne do życie,tym z góry energia też potrzebna,sami się tu poprzyznawali,a co nam zostanie to zostać kozą lub barankiem,a gdzie rodzina,co z emerytami,całe życie pracowali i co ich spotyka 60 parę latek i do piasku, było paru co tu się wypowiadało,stary pryk już niepotrzebny,odpocznie sobie jako owieczka lub koza owinięta przez fantazje szatana,tyle to dla mnie znaczą jak w piosence z Lady Pank ,miłego gnębienia dusz!!! już od dawna chciałem im to powiedzieć

Portret użytkownika zibi1973

To niech nie zwracają,zobaczą

To niech nie zwracają,zobaczą po śmierci,a wiadomo że mała ilość ludzi jest wierząca,a raczej ten Aniołek nie skieruje ich do niebo,więc ich dusza gdzie trafi,czyściec,a szatan będzie się domagał dusz ,zastanawia mnie ten Anioł co ustawia kto gdzie pójdzie,po słowach sandrax straciłem wiarę w sprawiedliwość,coś miałem do powiedzenia a sandrax spytała czy wierzę w Boga,jeśli to nie jest prawda to jaki miała sens,mówisz leki,twarze wszędzie widzę,zastanawiam się gdzie są ci właśnie co tu byli po mojej stronie,ktoś ich odsunął,nie wiem kim byli,nikt nie zwraca na oszołoma,to po co ty to zrobiłeś,boli cię prawda,może nie zwracają uwagi te ślepe baranki i kozy bo zapomnieli pomniejszyć fotkę,albo lubią być kopani

Portret użytkownika kolo21

Po co ten kod Captcha przy

Po co ten kod Captcha przy logowaniu? Co tydzień muszę wpisywać to logując się na tą strone.A ZNZ nie mają tego idiotyzmu.Podmienione statki, Olimpik z Tytanikiem.A ten pożar co zatopił  statek, to jak myślicie kto go wywołał? Płyneła tam światowa elita bankowców itp.

kolo21

Portret użytkownika Doktor

Pożar RMS Titanic był w

Pożar RMS Titanic był w przedziale z węglem jedna z teori głosi że Olimpic po zderzeniu z okrętem wojennym został zacholowany do prtu i tam zamienili nazwy statków na dnie leży Olimpic

Strony

Skomentuj