Dziwne dźwięki powróciły na całym świecie. Nadal nie wiadomo co je wywołuje

Kategorie: 

Źródło: internet

Niezwykłe odgłosy nieba, zwane też dziwnymi dźwiękami, to fenomen, który zaczął być slyszany od 2011 roku. Głośne metaliczne zawodzenie, słyszano praktycznie na całym świecie. Ostatnio na przykład w Niemczech, Malezji i USA.

Dziwaczne dźwięki z nieba, przypominające odgłosy biblijnych trąb jerychońskich słyszano na przykład 4 sierpnia bieżącego roku, w Bawarii.

Kilka dni później niepokojące dźwięki słyszano w Malezji. Brzmiały jednak nieco inaczej niż te słyszalne w Niemczech.

Pod koniec sierpnia, niezwykłe dźwięki przypominające odgłosy walcowni blachy, słyszano również w okolicy miasta Dallas w Teksasie.

Nikt nie wie co powoduje te dziwne fenomeny dźwiękowe. Zapewne wiele z nich to rezultaty działania ludzi i przemysłu. Jednak świadectwa na temat odgłosów z nieba pochodzą również z obszarów nieuprzemysłowionych, gdzie nie jest łatwo wyjaśnić wszystko działalnością człowieka.

Wśród najpopularniejszych hipotez odnośnie pochodzenia tych nietypowych odgłosów są takie, które zakładają, że dźwięki pochodzą z wnętrza Ziemi i są akustyczną reprezentacją fal grawitacyjnych pochodzących z samego jądra naszej planety.

 

Z kolei zdaniem ekspertów z amerykańskiej USGS, nietypowe odgłosy to skutek aktywności sejsmicznej. Ukuto nawet pojęcie "sky quake". Dziwne dźwięki miałyby być w tej wersji akustyczną manifestacją ekstremalnie słabych trzęsień ziemi o sile tak słabej, że pozostają nieodczuwalne dla ludzi. Tutaj jednak pojawia się pytanie: dlaczego nie słyszano tego nigdy wcześniej?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika WR

04.09.br . o godzinie 21:20

04.09.br . o godzinie 21:20  do :50 w Bolesawci Śl słychać jak by głos toczących sie kul po blachach lub warkot bardzo ciężkiego samolotu tylko za dlugo jak na lot , czy ktoś szykuje broń akustyczną ?

Portret użytkownika Hm...

Ktos się bawi falami

Ktos się bawi falami stojącymi itp. w jądrze ziemi, odpowiedzialnych za szereg, wiele działań kwantowych.

np. próba uzyskania energii elektrycznej poprzez fale otaczające i te wewnątrz ziemi, jak to miało miejsce w eksperymencie Tesli.

Portret użytkownika Mr.Blues

Sledze to co ludzie pisza na

Sledze to co ludzie pisza na InneMedium prawie od  samego pocztku jak powstal ten portal. Nigdy nie  napisalem tu ani slowa  choc uwaznie czytalem artykuly i posty. Po tych wszystkich latach zdecydowalem sie na PIERWSZY a jednoczesnie OSTATNI wpis - slowa kieruje do pana o pseudo - Baca-

Czlowieczku - idz kur.. na rrower odwiedz znajomych nie wiem jedz na lono natury zostaw teorie spiskowe i to wszystko bo masz leb ZJE..NY jak malo kto ....

 

Portret użytkownika kolo21

Ty panu Bacy do pięt nie

Ty panu Bacy do pięt nie dosięgasz. On ma fakultety naukowe z puszczy Białowieskiej, od braci żubrowej. A swoim doświadczeniem na polu browarowym, by cie zapił na smierć. Nie jedno piwo wypił i nie jedno jeszcze wypiję. Bez bacy by było nie znośnie nudno:) I nie hejtować zibiego, bo każdy ma prawo do wypowiedzi. Korzystać z tego, póki naziunia nam tego 12 stego września nie odbierze. 

kolo21

Skomentuj