Dziwne dźwięki powróciły na całym świecie. Nadal nie wiadomo co je wywołuje

Kategorie: 

Źródło: internet

Niezwykłe odgłosy nieba, zwane też dziwnymi dźwiękami, to fenomen, który zaczął być slyszany od 2011 roku. Głośne metaliczne zawodzenie, słyszano praktycznie na całym świecie. Ostatnio na przykład w Niemczech, Malezji i USA.

Dziwaczne dźwięki z nieba, przypominające odgłosy biblijnych trąb jerychońskich słyszano na przykład 4 sierpnia bieżącego roku, w Bawarii.

Kilka dni później niepokojące dźwięki słyszano w Malezji. Brzmiały jednak nieco inaczej niż te słyszalne w Niemczech.

Pod koniec sierpnia, niezwykłe dźwięki przypominające odgłosy walcowni blachy, słyszano również w okolicy miasta Dallas w Teksasie.

Nikt nie wie co powoduje te dziwne fenomeny dźwiękowe. Zapewne wiele z nich to rezultaty działania ludzi i przemysłu. Jednak świadectwa na temat odgłosów z nieba pochodzą również z obszarów nieuprzemysłowionych, gdzie nie jest łatwo wyjaśnić wszystko działalnością człowieka.

Wśród najpopularniejszych hipotez odnośnie pochodzenia tych nietypowych odgłosów są takie, które zakładają, że dźwięki pochodzą z wnętrza Ziemi i są akustyczną reprezentacją fal grawitacyjnych pochodzących z samego jądra naszej planety.

 

Z kolei zdaniem ekspertów z amerykańskiej USGS, nietypowe odgłosy to skutek aktywności sejsmicznej. Ukuto nawet pojęcie "sky quake". Dziwne dźwięki miałyby być w tej wersji akustyczną manifestacją ekstremalnie słabych trzęsień ziemi o sile tak słabej, że pozostają nieodczuwalne dla ludzi. Tutaj jednak pojawia się pytanie: dlaczego nie słyszano tego nigdy wcześniej?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

04.09.br . o godzinie 21:20

04.09.br . o godzinie 21:20  do :50 w Bolesawci Śl słychać jak by głos toczących sie kul po blachach lub warkot bardzo ciężkiego samolotu tylko za dlugo jak na lot , czy ktoś szykuje broń akustyczną ?

Portret użytkownika Hm...

Ktos się bawi falami

Ktos się bawi falami stojącymi itp. w jądrze ziemi, odpowiedzialnych za szereg, wiele działań kwantowych.

np. próba uzyskania energii elektrycznej poprzez fale otaczające i te wewnątrz ziemi, jak to miało miejsce w eksperymencie Tesli.

Strony

Skomentuj