Dziwne słupy światła widziano niemal na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W wielu miejscach na świecie doszło do nietypowych obserwacji. Widziano dziwne jasne słupy świetlne. Niezwykłe zjawisko, które zaskoczyło bardzo wiele osób zaobserwowano na przykład na Florydzie czy we Włoszech.

 

Przeważnie słupy świetlne pojawiają się nocą w zimie i są to różnokolorowe światła wznoszące się ku górze na skutek mroźnego powietrza pełnego kryształków lodu. Jednak fenomen o którym mówimy miał miejsce za dnia, ale we wszystkich przypadkach towarzyszyło sporej burzy.

 

Świadkowie twierdzą, że w powietrzu utrzymywały się jasne słupy światła, które według mieszkańców powstawały w miejscach uderzenia piorunów. To, co udało się uchwycić migawkom aparatów zaskoczyło wiele osób. Wygląda to tak jakby w niebo wystrzeliwał snop światła z jakiegoś reflektora. Gdy zdjęcia pojawiły się na lokalnych portalach społecznościowych zawrzało od spekulacji na temat ewentualnego paranormalnego charakteru tego zjawiska.

Warto przypomnieć, że 24 lipca 2009 roku podobny świetlny słup sfotografowano nad piramidą Kukulkan. Zdjęcie to wykonał Hector Siliezar podczas swoich wakacji w Meksyku. Niezwykłe jest to, że światło wzrasta dokładnie nad szczytem piramidy.

Wśród miejsc gdzie ostatnio zaobserwowano te niezwykłe słupy świetlne są Włochy, gdzie 10 sierpnia, w okolicy miejscowości Civitavecchia, widziano nie tylko wodne tornado, ale właśnie to nietypowe zjawisko. Pięć dni później w South Myers na Florydzie w USA, widziano niemal dokładnie to samo. Co więcej na zdjęciu widać wyraźnie, że słup światła odbija się na masce auta wiec to coś zupełnie realnego.

Naukowcy uspokajają, że w zjawisku nie ma nic nadprzyrodzonego. Eksperci twierdzą, że katalizatorem, dzięki któremu udało się uchwycić światło było powietrze, a słupy są widoczne tylko przez ułamek sekundy po uderzeniu pioruna i po prostu przypadkiem zarejestrowano coś co pozornie wygląda niezwykle.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Te słupy to objaw działania

Te słupy to objaw działania szybu transpolacyjnego.Wytłumaczę.Ci którzy archiwizują i zabezpieczają dorobek ludzkości reprodukują z dokładnoscia do jednego atomu niektóre nasze dzieła i wytwory.Nie jest to teleportacja materii lecz stwarzanie idealnych kopii.To praca na efekt który jest zapisany tutaj:"Niebo ze świstem przeminie,gwiazdy sie w ogniu rozsypią,a ziemia i dzieła na niej zostana znalezione".

Portret użytkownika Mozg

Jeżeli chodzi o ten zielony

Jeżeli chodzi o ten zielony pasek, to cyfrówki wymiękają jak fotografuje się słońce, błąd matrycy, też takich mam wiele. Szczególnie strarsze modele. Za to mnie ostatnio zachwyca Słońce. Promień zachodzącego Słońca wystający zza chmury biegł przez cały nieboskłon aż do przeciwnego horyzontu. Nigdy wcześniej takiego cuda nie widziałem! Pasek przez całe niebo. No i wiele takich promieni jakby słonecznych, tak, jak malują dzieci. Jakoś dziwnie, bo odkąd pamiętam, to świeciło po prostu równo, a teraz w paski. Albo odjazdowa okrągła tęcza na środku nieba, a nie normalnie, z garnkami na końcach.. Dzieje się, codziennie coś nowego. Niebo fioletowe zamiast różowo-czerwonego podczas zachodu Słońca.. Czad! Albo pierścień wokół słońca taki w innym kolorze, jakby powiedzieć, że Słońce ma dwa centymetry ostrożółtego na niebie, to miało jeszcze centymetrową obwódkę ciemniejszą wokół. Niesamowite! Od lat obserwuję niebo i takich spektakli jak ostatnio, jeszcze nie było!

Portret użytkownika Medium

Dzięki za interpretację

Dzięki za interpretację zielonego słupa. Zwykle fotografuję telefonem SE K800i, często fotografuję to co widać na górze (słońce chmury, księżyc), ale akurat przedstawione zdjęcie nie jest jednym z nich. Nie pamiętam, dlaczego kliknęłam ten w sumie nieciekawy obraz. Istnieje możliwość, że przez pomyłkę. Na spacery chodzę chodzę z parą psów, przy czym są one zwykle na smyczy, co utrudnia fotografowanie (potrafią nagle szarpnąć).
Jeżeli szanowny kolega ma podobne zdjęcia w swoich zbiorach, proszę sie nimi pochwalić wrzucając np. na ten serwer:
http://www.otofotki.pl/
i wstawiając w wypowiedzi tutaj link do stworzonej galerii.
 
Co do efektów świetlnych na niebie chyba największe wrażenie zrobił na mnie widok wschodniego horyzontu po południu, bodaj po burzy, w dniu poprzedzającym pamiętne zaćmienie słońca znane pod nazwą Wielkiego Krzyża, które miało miejsce 11 sierpnia 1999, 13:08. Niebo 10 sierpnia tego roku po południu było mieszanką gęstych pomarańczowych chmur, które nomen omen przypominały zatrzymany w czasie... wybuch nuklearny widziany przez bramę.
Szkoda, że nie robiłam wtedy zdjęć.

Portret użytkownika Won

Ja pierrr... -.- toż to kurde

Ja pierrr... -.- toż to kurde są zwykłe odbicia silnego światła w kamerze, sam jak filmowałem burze to przy szybkich piorunach były takie słupy, a raczej całe kwadraty jasne na pół ekranu -.- Jak zwykle robienie sensacji o bzdury i doszukiwanie sie cudów w dziurach w skarpetach....

Portret użytkownika nikważny używający muzgu

Czyli według ciebie to oko

Czyli według ciebie to oko ludzkie też ma refleksy? i widzi słupy światła i kwadratowe 'pixele' przeswietleń??
Bo ja od błyku światła jasnego to mam tz. 'powidoki' popacz bardzo krutko w kierunku jasnego czystego słońca a potem na ciemne tło i zamrugaj to jest to własnie zjawisko nawet w nocy gdy się paczysz na błysk jasnego mocnego pioruna to edziesz miał na siadkówce powidok zygzaka a nie prostego słupa światła!
Co do aparatów cyfrowych to fakt sa czasami jakies zakłucenia ale nie przez całą matrycę!

Portret użytkownika Won

Jeśli zwykłe bugi (bUgi, a

Jeśli zwykłe bugi (bUgi, a nie bOgi - czyli ultrapowszechne zjawisko błędów i zakłóceń w elektronice znane każdemu kto wie co to komputer) to dla was jakieś cuda, to ja już wyobrażam sobie co się z wami dzieje na widok np przejeżdżającego roweru (wynalazek antyrchrysta to jest - no i ma PEDAŁY więc na pewno NWO i żydy, w dodatku pedałów są 2 tak jak 2 masońskie kolumny, no i korbowody można odkręcić i ułożyć w SS albo swastykę) albo reklamówek unoszonych przez wiatr... Smile (to duchy żydów są z II wojny światowej - no bo białe i szeleści więc duchy) Smile
Strach się bać, oczywiście jedyne lekarstwo na to wszystko to wyścig na kolanach na jasną górę Biggrin

Portret użytkownika Homo sapiens

To mogą być nieznane zjawiska

To mogą być nieznane zjawiska energii Ziemskiej konstrukcji Boga YHWH. (...)W układzie ruchu New Age i masonerii mamy wiele ogromnych zbieżności, podobnie jak w stosunku do ukrytych planów UFO istot. Wielu forumowiczy na forach zjawisk anomalnych będących zaprogramowanymi przez UFO wierzy w rzeczy, które propagują ufonauci oraz UFO masoni, usilnie chcą byśmy takie elementy duchowości przyjmowali do własnych wnęrtrz ! Mamy w takim układzie wierzyć, że zniszczone duchowo i kulturalnie USA i zachodnia Europa to siły chcące naszego dobra, oczywiście spory odsetek ludzi z rejonów objętych inwazją UFO chce 'dobra', jednak jeszcze większa część ludności nie wie co jest dobrem, co jest czystością duchowo kulturalną ? Wezmy na przykład ludzi programowanych przez UFOnautów z ruchu masońskiego New Age. Wierzą że można łączyć ze sobą wszystkich ludzi z ich odmiennymi kulturami i zwyczajami, z inną duchowością ! Mieszanie wszystkiego jest właśnie domeną masonerii i UFO genetyków ! Stworzyli multi kulti, konglomerat bedący brudem, a nie czystością. Ludzie Nowej Ery wierzą w jakieś dobro wynikające z istnienia jednego globalnego państwa, ma ono być DOBRE bo wolne od zła "ludzi" złych. Ten nowy porządek jest zbieżny z planami masonierii ufonautycznej (zresztą innej masonerii zdaje się nie być !). Zgodnie z tym co powiedział znawca tej tematyki doktor Krajski, iż New Age to masoneria dla ubogich trzeba przyjrzeć się ogromnym podobieństwom w zaprogramowaniu tych dwóch grup.

Członkowie Nowej Ery Ufonautycznej chcą doznawania przyjemności i radości podróżowania UFO pojazdami wraz z poznaniem mocy nadprzyrodzonych umożliwiających im dokonywanie cudów. Nie wolno lub nie powinno się zajmować moralnością bo jest zbyt trudna i wiąże się z istnieniem Boga, dawcy praw moralnych, z obowiązkiem ich przestrzegania. Lepiej jest mówić o mocach i wspaniałości istot z innego wymiaru, niż zajmować ich poczynaniami z punktu widzenia ludzkiej kultury i Bożego Ducha Jezusa ! Stąd wynikają następstwa duchowej przyjemności lub jej braku u ludzi będących pod wpływem UFO. Jeżeli podążamy za UFOnautami to doznawać możemy często naenergetyzowania ich energiami oraz umysłowością ULA, a moralność lub myślenie o Boskich prawach rozbija połączenia z NOL(ami) ! Zaprogramowani ludzie nie znoszą innych teorii od tych, w które wierzą, mówiących na przykład o Bogu, o tym że Układ Słoneczny został stworzony przez Istotę Nadprzyrodzoną YHWH, oraz że UFO manipuluje ludzkim DNA, chce globalnej tyranii technologicznej oraz że oszukuje w specyficzny sposób ! Poglądy takie są w ocenie masonerii Nowej Ery niebezpieczne dla tego w co wierzą. Często objawia się to agresją lub wybuchami agresji w stosunku do chrześcijan. Chodzi o to by być poprawnym uflogicznie ! Tak jak istnieje poprawność polityczna tak istnieje poprawność ufologiczna, mówiąca o "kosmitach" wygniatających kręgi w zbożu, o "spotkaniach" na pokładach pojazdów dyskoidalnych z obszaru np. Zeta Retikuli. Poprawność taka jest zródłem walki z tymi, którzy głoszą inne poglądy, zwłaszcza z tymi bardziej dociekliwymi, poszukującymi prawdy. Poprawność ufologiczna daje upragniony (duchowy) spokój, "przecież wszystko idzie swoim torem, tak by skończyło się wspaniałą cywilizacją", dodajmy genetycznie modyfikowanych istot, zarządzanych prze jedną ISTOTĘ-antychrysta (patrz filmy pt.: "Ufo czasów ostatecznych" lub "Demoniczne UFO")
Więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika taght

Nie rozumiem, możesz mi podać

Nie rozumiem, możesz mi podać przykład narodów nie zniszczonych duchowo? A może ideał duchowości to mit, ilu z przykazań przestrzegasz? I co na to poradzisz, że nie jesteś w stanie życ w zgodzie z wolą boga? Będziesz cały czas żyl w poczuciu winy? Czy może lepiej naprawde spradzić kim jesteś i czy potrawisz znaleść miłość w otaczającym cię świecie?

Portret użytkownika Zenek ;)

"Co więcej na zdjęciu widać

"Co więcej na zdjęciu widać wyraźnie, że słup światła odbija się na masce auta wiec to coś zupełnie realnego."

- na dwóch się odbija i łącznie w 3 miejscach.

Swoją droga ciekawe jest to z jaka szybkością należy to cudo wedle opszesanych nałukofców fotografoważ te słupy światła by zdązyć je uwiecznic nim wygasną skoro widaćje "ułamki sekund". Normalnie czas naciskania paluchem migawki jest przecież rząd wielkości większy wieć jak ...to fotografowac panie nałukofcu.... no jak.

Swoja droga ciekawe jak długo naprawde były widoczne. Czy do końca burzy czy może dłużej.

Portret użytkownika sceptyyk

To są sesje wyjazdowe  

To są sesje wyjazdowe     
Akademi Mocy  Smile
                                                                                                                                                                                                                                                      

Portret użytkownika Medium

Proszę bardzo Jedną metodę

Proszę bardzo Smile
Jedną metodę już opanowałeś, podlikowałeś zdjęcie osadzone już gdzieś w internecie. Możesz samodzielnie wysłać swoje zdjęcie na jakiś sewer zdjęciowy, a tych jest cała masa. Ja np. użyłam serwisu otofotki.pl na który wysłałam dwa zdjęcia i skorzysłam z linka dla galerii obrazków. Tam tworzą się od razu miniatury o zadanej wielkości.
Używany na tej stronie CKEditor pozwala nie tylko na użycie takiego zewnętrznego linka, ale i na wysłanie własnego zdjęcia bezpośrednio na sewer portalu, na którym piszemy.
Zrzuciłam fragment menu edytora i załączam:

Czarną strzałką wskazuję funkcję osadzania obrazków z internetu, rączką osadzanie obrazków przez przeglądarkę.
Klikasz na ikonkę, potem wybierasz "Upload new" i czekasz dopóki obrazek nie zostanie przesłany na serwer.
Po skończonym wysyłaniu w kontenerku pojawi się miniaturka obrazka, w którą trzeba kliknąć. Po lewej stronie kontenerka ustawiamy wielkość miniaturki oraz dane o zastosowaniu linka (lub bez jak w moim obrazku powyżej), jaka ma być widoczna w poście i wysyłamy post.
Możesz nie ustawiać wielkości, a obrazek będzie linkiem do powiększenia poprzez kliknięcie:

Powodzenia!

Portret użytkownika sceptyyk

Aż tyle roboty?  Jestem

Aż tyle roboty?  Jestem leniwy....  Smile   Thx za instrukcje dla lenia  Smile   Pozdrówka  Smile                  ps aha a ta jest zrobiona z drugiej strony  Smile    I tą też okroili  Sad                                                                      

Portret użytkownika aron jasnowidz

Gdy ostatnio prowadziłem

Gdy ostatnio prowadziłem nauke nedytacji na swoich warsztatach podeszłą do mnie Osoba i pokazała zdjęcie na którym uchwyciła w Szczecinie czarna smuge śwaitła z miasta w niebo ,poprosiła o wyjasnienie tego co udało jej się sfotografować  ,usłyszałem odpowiedź że zostanie wam tak jak mówiono ,pokazane wszystko ale adekwatnie do waszej śwaidomości ,tak abyście poprzez swój automatyzm nie zasilali nienawiścią i nie poszerzeali tych strumieni .GDy zoabczycie złote i ich będzie najwięcej przyjdzie prawda na ich temat. Potem w trakcie warsztatów uslyszałem że nad wrocałwiem są 3 miejsca i 3 smugi i tak nad wieloam miastami w naszym kraju .Kazdy sam moze sie domyslic co oznacza kolor czarny i w przedostatnim poście na blogu  
http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/08/gdzie-beda-bezpieczne-miejsca-przed.html
opisałem czym jest czarna enenrgia okalająca ziemie i jak powinnismy zrobic aby zamienic tą smołe na złota ochrone .Jednak snopy białe ,fioletowe ,niebieskie ,czerowne,zielone  oznaczają każde coś innego ,ale tak jak wiedza spływa do nas w kazdym dniu tak i ta spłynie kiedy to zjawisko będize juz tak widoczne jak wyschnięta wisła .
nasze oczy widza okolo 5% tego co jest na ziemi a poniewaz ziemie zmienia sie i przechodzi w strone światła więc cała zasłona jaka załozyły obce złe rasy na nasze oczy i na ziemi spada ,im wiecej enenrgi poztywnej wytworzymy tym wiecej zoabczymy ,im brakuje enenrgi negatywnej dlatego skupili sie na miastach i miejscach gdzie pod ziemią znajdują sie kryształy ,stabilizatory energetyczne itd .

Portret użytkownika Zenek ;)

Ta.... "opisałem czym jest

Ta....

"opisałem czym jest czarna enenrgia okalająca ziemiei jak powinnismy zrobic aby zamienic tą smołe na złota ochrone ."

to wasza aronku "mateczka" czyli Biblijna Pierwsza Bestia na rzecz której wasi [ciach] Jest to także pierwszy ANTYHRYST zwany w katodwulicyźmie [ciach]. I za bałwochwalenie temu czemuś spotka was los opisany w Apokalipsie czyli WYGINIĘCIE jak dinozaury.... ku ULDZE i SZCZĘŚCIU tych POBOŻNYCH jakich zawezwie do siebie NIEBO. A takie "znaki" jak w artykule mówią tylko iż ten czas ZBLIZA SIĘ WIELKIMI KROKAMI..... ;p ... co w SWOIM ZACIETRZEWIENIUN W NIENAWIŚCI do (m.in) Polaków nie potraficie dostrzec.
 
edit: skasowano
Niezgodne z regulaminem
/mod/

Portret użytkownika Anuradha

Masz rację Aronie, ale kolor

Masz rację Aronie, ale kolor czrny nie koniecznire musi oznaczać ciemną energię. Jest 12 kolorów tęczy widocznych na poziomie chmur.
Brąz- rozwój
Granat- decyzja
Żółcień- rozumienie
Pomarańcz- komunikacja
Cytryna- zgoda
Zieleń j.-tworzenie
                      Czerń- neutralność
Fiolet- opieka
Zieleń c.- reaktywność
Czerwień- konsekwencja
Karmin- umiarkowanie
Błękit- wiedza
Szykuję sie do artykułu na ten temat, to wyjasnię więcej.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Nie mam pełnego wyjaśnienia

Nie mam pełnego wyjaśnienia dlatego to moje domysły ,wiedza ta będzie nam dana później dlatego spokojnie na nią poczekam i wtedy gdy otrzymam wyjaśnienie przekażę to ,ale chętnie po czytam co napiszesz .uczymy się przez całe życie codziennie szkoda ze mało ludzi o tym pamięta .

Portret użytkownika pasjonat

Na kazda opublikowaną tu

Na kazda opublikowaną tu bzdurę posiadasz szereg historyjek i wyjaśnień rodem od wróżki adeli. Az wzdumiewające. O ile niektórych rzeczy faktycznie nie można wykluczyc ( poddając je jednocześnie w wątpliwość) to te promienie są bzdurą roku.
 
Gdyby to była prawda miliony ludzi uzbrojonych w rejestratory słałoby zdjęcia do papudrackiego tvn24 kontakt i innych cnn i abcnews. Tymczasem mamy cyrk admina i podegzaltowanego arona.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Bo w przeciwieństwie do

Bo w przeciwieństwie do innych ja nie tylko pisze ale coś robię ale to co robię nie mieści ci sie w programie wiec zostało ci tylko go nam pokazywać a mi opisywać to co widzę robie i co otrzymuje ,przyjdzie czas ze obudzisz się tak jak reszta ludzi ale do tego czasu będziesz patrzył na anomalie i mówił ze to norma i ze miną za chwile bo taki program wygrali większości z was .ale pasjonat ja szanuje każdego człowieka bo ci co już się obudzili lub uwolnili a tak samo jak ty początku mnie o pluwali teraz sami są przykladem dla innych wiec każdy ma swój czas ,pozdrawiam

Portret użytkownika aron jasnowidz

Pasjonat to proste kiedy

Pasjonat to proste kiedy pojawia się dziwne zjawisko w teraźniejszości i to na kilku miejscach i nauka i ludzie nie umieją tego wytłumaczyć zostaje nam poczekać na wyjaśnienie w przyszłości ,pytam o wiele rzeczy jakie dzieją się na świecie ale wiedza jest nam dawna adekwatnie do naszej świadomości ,jeżeli zwielokrotni ona energię negatywna to jest zatrzymana ale to nie neguje zjawisk poproś tu będzie ich coraz więcej tak aż ludzie się przyzwyczaja a wtedy otrzymamy wyjaśnienie i nikt z nas nie będzie tworzył negatywnej Energi zawiści ,nienawiści itd ,pisałem o tym ze wszystko oparte jest na Energi i nasze zmiany zależą dokładnie od ich ilości na ziemi ,w tym roku będzie miał anomalie które zmienią świadomość ludzi ale jeżeli ta nie zmieni się na tyle aby Energi pozytywnej było wie ej niż negatywnej w przyszłym roku zobaczysz coś po za wyobrażeniem ,poczytaj o El nino ,naukowcy wczoraj przyznali ze to ponad nasze wyobrażenie i ze czeka nas to co zapowiedzieli wszyscy ks klimuszko ,śpiący jasnowidz ,Egipcjanka ,rumunski jasnowidz itd itd ,ja tylko otrzymuje to samo z tym ze pisze jak się uchronić w tych czasach bo k i mówią tylko co się zdarzy .można ignorować wszystko dopóki woda nie zaleca nam domu ale czy wtedy nie będzie już za późno ? Czeka nas jesień i zima która wyznaczy nasza drogę dalej i znaki na niebie które nie raz nas zaskoczą ale zostało to powiedziane ze będziecie widzieć na niebie znaki a ziemia będzie grzmiec palić i truc tych co zadawali jej krzywdy ,ale będzie czas aby stworzyć swoje miejsca w tym czasie i o tych miejscach ja pisze ,gdy się skonczy susza przyjdzie to co zapowiedziano czyli opady i powódź która przykryje ta z 1996 roku ,szkoda tylko że ludzie się niczego nie uczą mimo tego że wszyscy mówią dokładnie to samo .

Portret użytkownika baca

dobrze mówisz aron - zupełnie

dobrze mówisz aron - zupełnie jak isabela... widać że działa klauno terapia....
wiesz, taka myśl mnie naszła aby pójść o krok dalej i połaczyć wasze psychiatryki a zaraz potem zamknąć ciebie i ją w jakimś pudełku na 24 godziny i zobaczyć po dziewięciu miesiącach co się  z pudła wykluje, kiedy już wyładujecie z siebie całą nienawiść do świata gojów...
myślę że na świat przyszedłby całkiem nowy prorok - arabela... która potrafi stabilizować kryształy i wytwarzać energię pozytywną z płatków kukurydzianych, a kto wie może nawet nauczyłaby się na twoich warsztatach ogniem bekać i rzucać w odwiedzających odchodami...
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

Bacuś wysilasz się aby to

Bacuś wysilasz się aby to było śmieszne ,ale to po porostu jest żałosne ,fakt że nic nie zmieni tego ze jesteś dalej poziomem od którego inni wystartowali pokazuje tylko ze marnujesz czas tak jak wielu zaprogramowanych ludzi ,ale cóż nie dziwie ci się jak i reszcie dzieciaków którym sypie się przyszłość a w teraźniejszości muszą się pozbyć tego w co tak z nienawiścią uwierzyli i wybrać dobro ,uczciwość ,szacunek itd ale jak to zrobić skoro zatruło się siebie jadem nienawiści do wszystkich zwłaszcza do światła ? Pisałem ci ze najgorsza nauczka dla ciebie będzie przyznanie się do infekcji w głowie i do tego ze jednak jest tak jak pisałem i pisali inni ,a może wybierzesz drogę znaku i zostaniesz znakiem dla innych ?wierze ze kiedy przyjdzie twój test wiary nie zachowasz się jak uparty dzieciak tylko będziesz miał odwagę i siłę uderzyć się w pierś przeprosić i dołączysz do ludzi światła .życzę Ci mądrego wyboru bo czasu coraz mniej tak jak wody w Wiśle .

Portret użytkownika NewAgeFucker

To było przecież śmieszne:)

To było przecież śmieszne:) Ajron z braku zajęć lub klientów, którym bajki wymyślasz o ufokach czy duchach przychodzą ci do łba takie wymysły.Weź się w garść chłopino i znajdź normalną pracę co wielu ludziom zaoszczędzi pieniędzy i późniejszego szoku po twoich dyrdymałach.Nie wstydź się...każdy błędy popełnia i można to naprawić.

Portret użytkownika pasjonat

Nic sie nie zaczyna... bujde

Nic sie nie zaczyna... bujde podchwycą tysiace - wyjasnienie juz nikomu sie nie chce pokazywac. Piramida ktora swiecila niby swiatlem, tak naprawde była mistyfikacją. To samo widac po materiale, nieumiejętny syntezator mowy, dziwne zdjecia ( niby kadr z YT) poucinane najważniejsze elementy z poprawnym kadrem. Nie daje temu ani kszty wiary.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Tą razą chciałem dać ci

Tą razą chciałem dać ci plusika ale jest niedostępny. Piszę więc tekst bo uważam w tej kwestii podobnie. Dodam że to element całości procesu wprowadzania niepokoju w nasze umysły i dusze a nie tylko końcówka sezonu ogórkowego.  Z tym że nie masz całkowitej racji co do ogółu zagadnienia. Już dawno temu mojemu znajomemu z pomocą starego, dobrego Zenita, na czarno-białej kliszy, udało się zarejestrować zarówno orby/ "energie" jak i świetliste obiekty przypominające "zamki" i "meduzy" nad naszą miejscowością (nie były to klasyczne poświaty od warstwy przeciwodblaskowej na soczewkach tworzące "ufo").   Raz jeden sfotografowałem swoim Zenitem coś co w żaden sposób nie pasuje do błędu procesu wywoływania czy choć minimalnie wskazuje na nieszczelność świetlną obudowy (inne zdjęcia przedtem i potem zawsze się udawały, co najwyżej kompozycja była źle dobrana przeze mnie samego) a bywa czasem definiowane jako obraz duszy zmarłej osoby (były silne przesłanki do takiej interpretacji) i to na kolorowej kliszy!. 
Jedno co mogę stwierdzić autorytatywnie to istnienie wpływu autora zdjęć na to co się na nich pojawia. Jeśli ktoś ma silny kontakt z "tamtą stroną" zobaczy i sfotografuje więcej. To tak jak z eksperymentami parapsychicznymi czy w fizyce kwantowej. Nastawienie osoby badającej może spowodować że eksperyment zakończy się sukcesem albo porażką. Jeśli ktoś jest zaawansowany duchowo, nawet nieświadomie, zobaczy i poczuje więcej niż każdy sceptyk.
Tak to już działa i jedynym sposobem na "sięgnięcie dalej"  jest praca nad sobą ale tu czyha wiele pułapek na nieświadomych faktu że "otwierając czakramy" stajemy się jak oblegane miasto w którym pootwierano wszystkie bramy.

Skomentuj