W indonezyjskim lesie zarejestrowano niezidentyfikowaną humanoidalną istotę

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas przejażdżki motocyklowej w jednym z lasów indonezyjskiej prowincji Bandah Aceh, doszło do nieoczekiwanego spotkania. Nagle pojawiła się dziwna, niewielka istota, która wybiegła z lasu. 

W rezultacie jeden z motocyklistów wywrócił się, a kolejny widząc to, co się stało podążył za uciekającym humanoidem na motocyklu. Stworzenie uciekało jednak bardzo szybko i w pewnym momencie  uskoczyło w wysoką trzcinę. Motocykliści próbowali jeszcze udać się na poszukiwana istoty, ale bezskutecznie.

 

Istnieje wiele spekulacji na temat tego czy ta postać była człowiekiem. Jedna z hipotez zakłada, że był to jakiś mężczyzna z karłowatością, który mieszka samotnie w lesie. Sugerowano również, że mógł to być członek jakiegoś izolowanego plemienia, o którym nic nie wie reszta świata. 

Jednak pod wątpliwość poddano, że w Indonezji mogą jeszcze istnieć plemiona żyjące w lesie w prowincji Bandah Aceh. Za to z pewnością nadal istnieją plemiona żyjące w lasach Kalimantanu i na Papui Nowej Gwinei. Rozwiązanie tej zagadki może być jednak w tym przypadku bardzo trudne. Pozostanie jednak dowód tego niezwykłego spotkania, w postaci nagrania, które można zobaczyć poniżej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Marecki

Lipa po całości...

Lipa po całości...

Ja od dziś jak na grzyby do lasu pójdę, to też wezmę ze sobą Kamerę Sportową na głowę, Telefon z aparatem i tak na wszelki wypadek Kamerę Ręczną co by nic nie umknęło.

Skomentuj