Amerykański jasnowidz twierdzi, że 13 maja rozpocznie się nuklearny holokaust

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według amerykańskiego jasnowidza, Horacio Villegasa, od wybuchu III wojny światowej dzielą nas tylko tygodnie. Samozwańczy "posłaniec Boga", który przewidział podobno, że Donald Trump wygra w wyborach prezydenckich, teraz wieszczy globalną wojnę atomową, która rozpocznie się zaledwie za kilka tygodni.

Horacio Villegas, ujawnił tym razem, że III wojna światowa nadchodzi i świat jaki znamy skończy się około października bieżącego roku. Jasnowidz, który twierdzi, że wiedział, że wygra Donald Trump przewiduje również, że biznesmen miliarder stanie się "królem iluminati", który doprowadzi świat do III wojny światowej.

Villegas powiedział brytyjskiemu dziennikowi Daily Star, że uważa, iż ​​wojna jądrowa wybuchnie w setną rocznicę objawień tak zwanej "Matki Bożej Fatimskiej". Twierdzi się, że jasna postać pojawiająca się dzieciom, to "Matka Boska" - inaczej znana w środowiskach chrześcijańskich jako "Maryja Dziewica" - nawiedziła Fatimę w Portugalii, w sumie sześć razy w okresie od 13 maja d 13 października 1917 roku Z tego powodu Villegas jest przekonany, że wojna wybuchnie w setną rocznicę pierwszego objawienia, czyli 13 maja. 

"Głównym przesłaniem, które chcę przekazać ludziom, to aby być przygotowanym na to, że w okresie od 13 maja do 13 października 2017 roku, będzie miała miała miejsce wielka wojna, która będzie się wiązała z wielkim zniszczeniem, wstrząsami i śmiercią". - powiedział jasnowidz z USA

Mieszkający w Teksasie mistyk twierdzi również, że w dniach między 13 kwietnia a 13 maja odbędzie się szereg prowokacji, tak zwanych fałszywych flag, w ramach których przeprowadzone zostaną ataki pod, w tym w Syrii i w Korei Północnej. Biorąc pod uwagę niedawne wydarzenia w obu tych krajach, nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidywać kolejne prowokacje potrzebne do prowadzenia agresywnej polityki mocarstw. Jeśli jednak do  długo oczekiwanego przesilenia dojdzie w sto lat po tak zwanych "Objawieniach Fatimskich" byłny to zupelnie zdumiewający zbieg okoliczności.

Zarówno sytuacja w Syrii jak i w Korei Północnej może wyeskalować do poziomu wojny z wykorzystaniem broni jądrowej. Utworzenie konfliktu, w który mogłyby być zaangażowne zarówno Chiny, Rosja jak i USA, z czym mamy obecnie do czynienia w Korei Północnej, to igranie na beczce prochu. Miejmy nadzieje, że jasnowidz z Teksasu zupełnie się tym razem pomyli i do żadnej wojny atomowej nie dojdzie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Arek3543

Ale glupoty ten Vilegas

Ale glupoty ten Vilegas wymyslil a wy jeszcze te bzdury powtarzacie. 13 maja juz minal i zadnej wojny nie bylo ani apokalupsy ani nawet zamachu islamistow widelcami. Smieszne te przepowiednie i glupie. Wybor Trumpa to i ja przewidywalem i co z tego? Tez mi mistyk i jasnowidz, szkoda takich powtarzac, co sobie reklame robil. Wasze informacje sa klebkiem bzdur i szkoda ich czytac.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżli państwo choć trochę się

Jeżli państwo choć trochę się interesują tajnymi bractwami iluminatów, to wiedzą że te organizacje mają obsesję, powtórzę: obsesję, na punkcie istoty Nachasza ! Wszystko co robią pochodzi i ma związek z tą nadprzyrodzoną istotą, ich plany, ich życie i nawet, co jest ważne, wychowanie dzieci jest podporządkowane Nachaszowi ! Wiemy że mają swoje przeczkola, w których modelują swoim dzieciom umysły, by te przejęły kontrolę nad światem, gdy oni udadzą się w ostatnią podróż... te ich plany są cały czas wdrażane, wszędzie na całym świecie. Ciekawe że udało im się tak oszukać rządy, że nawet Indie, państwo religijne, wprowadza ich morderczy plan. Niestety w Polsce politycy także chcą nas zabić, powoli, bo gdy robi się to małymi kroczkami to nikt nie protestuje, ale śmierć powolna to też śmierć ! Proszę zapoznać się z filmem o Nachaszu, byście lepiej wiedzieli z jakim przeciwnikiem prowadzimy walkę. Walczyć można tylko za pomocą środków duchowych, i tylko chrześcijańskich, których udziela Jezus Chrystus Zbawiciel, tak jak to przedstawił nam słynny ufolog Joe Jordan.

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych

https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

13 maja to rocznica objawień

13 maja to rocznica objawień Matki Boskiej Dziewicy w Fatimie, na tą datę też czekają masoni bo to w ich ocenie data magiczna. My chrześcijanie powinniśmy prosić Jezusa by był dla nas wyrozumiały i by się zlitował nad nami.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika FortiFor

Ostatnio oglądałem film

Ostatnio oglądałem film "Oblivion", jest tam scena na zniszczonym stadionie, na murze jest liczba 2017. Główny bohater mówi w pewnym momencie "game over"...Skoro żyjemy w orwellowskim świecie, trzeba zauważyć, że mija nam 33rok od roku 1984. 33 to ulubiona liczba wśród pewnych kręgów. Nie zdziwilbym się, gdyby zaplanowali coś na ten właśnie rok. 

Poniżej link do ciekawego zdarzenia z przeszłości, które może mieć coś wspólnego z trampkiem, jako że on jest 44 osobą zasiadająca na prezydenckim fotelu.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,314.html

 

Portret użytkownika wodzu13

Oj co za kit ? a ja słyszałem

Oj co za kit ? a ja słyszałem ze trwają modły o uderzenie asteroidy na 1 maja ?

Taka bomba atomowa ,to nie tylko broń ? to sztab ludzi , matematyków ,ekonomistów ,strategów itd.

To broń przewagi militarnej a nie wojny globalnej ,i jedyne co się zgadza to plan NWO , czego przykładem jest ten głupi news , od wieku powtarzany przez jakiś jasnowidzów

A teraz pomyśl o super wirusie komputerowym ? a takie coś już istniało ?i nadal istnieje

Stuxnet i baj baj z fonem , TV i netem

Portret użytkownika tomtom2

...objawień tak zwanej "Matki

...objawień tak zwanej "Matki Bożej Fatimskiej"... no właśnie bo to była prezentacja holograficzna od naszych "opiekunów". Generalnie nie ma zgody na zniszczenie Ziemi, tylko na redukcję ludności, więc żadnej wojny jądrowej nie będzie. Natomiast nie wykluczam wielkiej pandemii nie wiadomo z kąd Wink

 

Portret użytkownika baca

znając miłosierdzie matki

znając miłosierdzie matki boskiej pewnie się objawi trampkowi na szybie od garażu ... będą śmichy chichy w białym domu i modlitwy sprzątaczek no ale matka boska, zapłacze krowimi łzami i trampek się nawróci na isamo judaizm... następnie odda sie pokucie i w ramach liturgii napromieniuje parę milionów azjatów...

Portret użytkownika sekator

Ludzie wyśmiewający wiarę

Ludzie wyśmiewający wiarę innych, w istnienie Boga, są ograniczeni własną ciasnotą umysłową. Negowanie wszystkiego, co niewidzialne a przyjęte na wiarę!. Przypomina żydowskie dogmaty Marksa i Engelsa. Zapomniałem wspomnieć o najważniejszym, żydzie ateiście, Goldmanie vel Lenin?. Czas zweryfikował ich chorą i zaborczą ideę!. Dziś już tylko Korea, daje im wiarę!...

Portret użytkownika angelus

Wyśmiewanie wiary w

Wyśmiewanie wiary w biblijnego boga jest jak najbardziej na miejscu, co nie oznacza braku wiedzy o Bogu a ten nie ma nic wspólnego z Szatanem z Biblii zwany Jahwe...

 Bóg-Stwórca ma w dupie wasze modły, święte figurkui i ssrakamenty...

Portret użytkownika baca

czas zweryfikował także

czas zweryfikował także regijne brednie wymyślone przez żydów a komune wymyślili na długo przed twoim zabobonem bo jeszcze w starożytnym Egipcie,który dzieki niej... upadł... tak że módl się i pokutuj za swoją niewiedzę...

Portret użytkownika Kimbur

Mylisz się bardzo. Żydzi

Mylisz się bardzo. Żydzi kierują się tą wyśmiewaną przez Ciebie religią i dążą do celów religijnie im  wytyczonych. Muzułmanie podobnie. Przepowiednie, z podstawą religijną, sprawdzają się. Wypaczenia, których autorem są kościoły różnych wyznań, nie zmieniają istoty rzeczy. Świat Antychrysta i Szatana to nie bajki. Fizyka kwantowa to nauka. Taki świat, w którym wiele jest nierozpoznanego. Twoje kpiny nie czynią z Ciebie geniusza. szkoda, że taką poze kpiarza przyjmujesz, bo Twój talent się marnuje. A z roku na rok jesteś starszy.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj