Mieszkańcy Astrachania zobaczyli na niebie wizerunek Buddy

Kategorie: 

Źródło: https://punkt-a.info/news/novosti-kratko/astrakhantsy-uvideli-v-nebe-buddu

Można pomyśleć, że ktoś przyjął sporą dawkę środków psychotropowych, za nim ogłosił, że Budda pojawił się na niebie. Warto jednak przyjrzeć się opublikowanemu zdjęciu zanim wyda się surowy werdykt.

 

Wielu ludzi w przeszłości twierdziło, że widziało na niebie anioła, Jezusa, UFO, formowane z chmur. Takie rzeczy miały miejsce także w Astrachaniu. Ale wizerunek Buddy na niebie? Z czymś takim stykamy się pierwszy raz. Sprawę nagłośniła Siddhartha Gautam, a ciekawe zdjęcia naocznych świadków opublikowane w grupie pn. Podsłuchano w Astrachaniu (rus. Org. Подслушано Астрахань) na VKontake.

 

Zgodnie z przekazem mieszkańców chmury ukazywały postać Buddy. I trudno to zakwestionować, przyglądając się obrazkowi, choć jest też sporo grupa sceptyków. Większość mieszkańców Astrachania potwierdza jednak, że widziało Buddę, niektórzy nawet Buddę z bałałajką rękach, a inni po prostu zwykłego dżina.

 

Warto przyjrzeć się wyżej opisanemu zjawisku i dokonać własnej oceny.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Zobaczyli Buddę w chmurze -

Zobaczyli Buddę w chmurze - "Można pomyśleć, że ktoś przyjął sporą dawkę środków psychotropowych"

Zobaczyli w chmurze Jezusa / anioła - "Łojezusmaryjo, śfinte łobjawienie, jako Panienko Najśfintszo wyprorokowała łaski zsyłajonc pszes Fałustyne z Łucyjom, to dowód na prowde żydobiblii i łobjawień maryjnych"

I love podwójne standardy k**wa

 

Skomentuj