Łazik Curiosity sfotografował następne UFO lecące na Marsie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W serii obrazów z Marsa przesłanych na Ziemię odkryto kolejny tajemniczy obiekt unoszący się nad jego powierzchnią. Zdjęcia UFO znaleziono na oficjalnej stronie internetowej amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, udostępniającej fotografie z misji marsjańskich.

 

Niezwykłe fotki zostały wykonane w bieżącym miesiącu przez łazik Curiosity. Widać na nich dziwny obiekt unoszący się nad powierzchnią Czerwonej Planety. Ma on podłużny kształt, ale rozdzielczość nie jest na tyle dobra, aby udało się zobaczyć jakieś szczegóły tego pojazdu, nawet po powiększeniu.

 

Jak zwykle w przypadku takich obserwacji jak grzyby po deszczu pojawiają się rozmaite hipotezy, mające za zadanie wyjaśnienie tej pozornie niewyjaśnionej obserwacji. Niektórzy sugerują, że aparat łazika zarejestrował inny ziemski statek kosmiczny orbitujący wokół Marsa. Sugerowano, że to jakieś zakłócenie w pracy aparatu lub plama na obiektywie. Ale badacze twierdzą, że obiekt widać z kilku kamer więc nie ma mowy, aby był tylko bytem wirtualnym.

[ibimage==25689==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie wzięto pod uwagę jeszcze jednej ewentualności, że to co zarejestrowały kamery z Curiosity to przelot marsjańskiego księżyca Fobosa. Należałoby jednak przedtem ustalić kiedy przelatywał nad miejscem w którym operuje Curiosity, aby potwierdzić czy taka ewentualność w ogóle istnieje.

[ibimage==25690==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Badacze ufo i wirtualni archeolodzy przeszukujący udostępnione publicznie bazy danych ze zdjęciami z misji NASA, twierdza, ze obserwacje niezidentyfikowanych obiektów na Marsie nie są czymś nadzwyczajnym i w ciągu ostatnich miesięcy widziano dziesiątki obiektów, które według wszelkiej posiadanej wiedzy na temat Czerwonej Planety, nie miały prawa latać na marsjańskim niebie.

[ibimage==25691==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==25692==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

dobre juszka...ja się

dobre juszka...ja się ośmieszam? to zauważ że rozmawiamy o marsie i księżycu...a wiec po co tam tak koloryzują niebo? ...trzymaj się tematu, bo za daleko odlatujesz ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

a po co do gazet retuszuje

a po co do gazet retuszuje piękne kobiety- po to by były idealne, trafiały w niedościgniony wzór. Baron skończ rozmowy których nie ogarniasz. Pamiętaj ze twoja nauka to nie nauka tylko wymysły Barona nie masz podstaw i argumentó by obronić swoje stanowisko.
zacząłeś od tego że promieniowanie kosmiczne tj głównie protony i jony helu uszkadzają elektronikę owszem ale taką jak masz w lapku ale tobie nie chciało się zaglądnąć na jakąkolwiek stronę agencji kosmicznej by wiedzieć jak zbudowany jest kosmiczny komputer, padłeś już na samym początku. Następnie znów gafa ze szczątkową atmosferą co to znaczy szczątkowa? Przecież na Ziemi podobne parametry atmosfery występują na wysokości niespełna 30 km czyli niemal tyle co osiągają niektóre samoloty. 
Następnie skąd wiesz ze jest tam ciemno???? Przecież ilość energii słonecznej docierającej do Marsa jest o 40-pare procent mniejsza od Ziemskiego a więc jasność Słońca to mniej więcej 60% tego co my widzimy na Ziemi.
dalej jak dobrze sobie ustawisz aparat to gwarantuję że gdyby nie gwiazdy to z pewnością byś nie rozpoznał które zdjęcie było robione w nocy a które w dzień, chyba że mówisz o jakiś aparatach dla debili tzn. zwykłe automałpki.
Jak można porównywać atmosferę Marsa do Księżyca ty nie wiesz o czym piszesz. Masakra jak?? Księżyc posiada jedną milionową częśc atmosfery Ziemi a Mars ponad 1% wiesz jakie to są rzędy liczb? To tak jakby porównać ruch lotniczy z 1900 roku do 2015. Rozumiesz?
I na koniec wiesz co nadaje kolor atmosferze Ziemi i Marsa?
Skończ się ośmieszać Baron

Portret użytkownika El Koto

W przedziale pociągu los

W przedziale pociągu los zetknął matkę z małą córeczką, Afroamerykanina i towarzysza Kalisza z SLD. W pewnej chwili dziewczynka zawołała: Mamo, mamusiu! Zobacz! Małpa! - To nie małpa, dziewczynko, tylko pan Murzyn! - odezwał się pan Kalisz. - I mówi! Mamusiu! I jeszcze mówi! - zawołała szczęśliwa dziewczynka.
 

Portret użytkownika baca

oglądam fotki, oglądam i

oglądam fotki, oglądam i chyba mam juz koncepcję ale jest parę pytań:
1 po co NASA zbudowała symulator żuczka toczącego kulkę gnoju?
2 jakie motywy kierowały człowiekiem filmującym przez judasza symulator żuczka?
3 z czego jest zrobiona kulka gnoju że wabi żywe muchy?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj