Pilot tureckich linii lotniczych zarejestrował UFO na nagraniu

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Pilot Atila Senturk i jego załoga napotkali niezidentyfikowany obiekt podczas lotu ze Stambułu do niemieckiej Kolonii. 

Tureckie serwisy informacyjne poinformowały, że 10 maja załoga lotu Turkish Airlines ze Stambułu do Kolonii napotkała na swojej drodze bardzo jasny, szybko poruszający się obiekt, który wydawał się niebezpiecznie zbliżać do samolotu. Ostatecznie jednak obiekt oddalił się w przeciwnym kierunku. Pilot Atila Senturk, którego materiał nagrany telefonem można zobaczyć poniżej, opisał tajemnicze zjawisko jako "niesamowicie jasne ciało niebieskie, poruszające się na dużej wysokości".

Pilot dodał, że nigdy wcześniej nie widział czegoś tak szybkiego. Senturk jest przekonany, że nie była to gwiazda ani satelita, ponieważ obiekt nagle zniknął z niewiarygodną prędkością. Zeznania pilota potwierdziło dwóch innych członków załogi, którzy również byli świadkami zdarzenia. Film niestety nie jest najwyższej jakości i trudno ustalić więcej szczegółów, ale bez wątpienia na dalszym planie widać jasny punkt.

Prawdziwe pochodzenie anomalii zapewne pozostanie tajemnicą i załoga lotu może jedynie zachodzić w głowę, czy naprawdę mieli bliski kontakt z obiektem obcej cywilizacji, czy też nieco poniosła ich wyobraźnia. Jakie jest wasze zdanie po obejrzeniu nagrania? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj